Не відповідав на дзвінки: у Луцьку до пенсіонера викликали рятувальників

Ексклюзивно
Рятувальники намагаються потрапити до квартири на вулиці Винниченка у Луцьку, 30 травня 2023. Фото: Суспільне Луцьк

30 травня рятувальники та правоохоронці прибули до житлового будинку на вулиці Винниченка у Луцьку, щоб потрапити до квартири пенсіонера, який майже два дні не виходив на зв'язок, – розповів Суспільному начальник рятувального відділення Михайло Щекочихін.

До квартири потрапили через вікно.

На вигуки рятувальників з квартири ніхто не відповідав. Фото: Суспільне Луцьк

Як розповів колишній колега пенсіонера, вчитель Святослав Форманюк, рятувальні служби вирішили викликали у школі, де колись працював 65-річний чоловік.

"Вчора (29 травня – ред.) в нього був День народження, всі його вітали. Вчора мій колега каже: Славік, ти не знаєш де Кучеренко (пенсіонер, якого шукали колеги – ред.), бо він не відповідає. І я до нього став дзвонити, зв'язався із сестрами, вони кажуть: викликати поліцію, іншого виходу немає", – каже колишній колега пенсіонера.

Святослав Форманюк. Фото: Суспільне Луцьк

Рятувальники проникли до квартири, господаря виявили на підлозі. Чоловік живий, але почувався зле.

"Старенький, боліє. Переложили його на ліжко. Чому він не виходив на зв'язок? Він не міг по стану здоров'я. Не міг піднятися на ліжко, не міг підійти до телефону, покликати на допомогу ніяк", – розповів фельдшер-рятувальник Роман Бойко.

Потрапивши до квартири через вікно рятувальники відчинили двері правоохоронцям і медикам. Фото: Суспільне Луцьк

Пенсіонера обстежили медики, які теж прибули на виклик. Як розповів фельдшер Олександр Геражун, від госпіталізації пацієнт відмовився. "Хворий в задовільному стані, показники всі добрі і тиск і кардіограма, і глюкозу поміряли", – додав медик.

Від госпіталізації пенсіонер відмовився. Фото: Суспільне Луцьк

Спілкуватися із журналістами пенсіонер теж відмовився пояснюючи це поганим самопочуттям.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.