Підготовче засідання у справі щодо відчуження майна готелю "Ювілейний" у Сумах не відбулося

Готель "Ювілейний" у Сумах/Фото: Прокуратура Сумської області

У Ковпаківському суді Сум 30 травня мало відбутися підготовче засідання у справі щодо відчуження майна готелю "Ювілейний" колишнього СНВО ім. Фрунзе. Прокурор заявив судді відвід. Суддя теж заявив самовідвід.

Серед обвинувачених у справі № 592/6636/23 ексдиректор СНВО та його спільники. Зокрема, цивільна дружина, адвокат, приватна виконавиця та начальник департаменту правового забезпечення підприємства.

За даними прокуратури, майно готелю "Ювілейний", вартістю понад 34 млн грн, продали цивільній дружині ексдиректора АТ "СНВО" за 19,5 млн грн. Діяльність обвинувачених призвела до відчуження майна СНВО зі збитками в 41,8 млн грн.

Що відомо про відчуження майна готелю "Ювілейний"

  • Згідно з даними сервісу YouControl, 3 березня 2020 року Вікторія Грек заснувала ТОВ "Готельний комплекс "Ювілейний". ТОВ зареєстроване у Сумах на Привокзальній площі.
  • 6 липня 2022 року змінено повідомлення про підозру колишньому генеральному директору АТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" (раніше – завод ім. Фрунзе) та двом його спільникам. За даними прокуратури, генеральний директор за попередньою змовою з приватним виконавцем допустив незаконне відчуження за заниженою ціною на користь наближеної особи приміщення готелю "Ювілейний".

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram