Нік Кейв виступив проти бойкоту пісень через дії авторів

Музикант Нік Кейв на коронації Чарльза ІІІ. Фото: Gareth Cattermole/Getty Images

Музикант Нік Кейв заявив що люди не повинні "викорінювати найкращих з цих людей, щоб покарати найгірших". Про це 28 травня повідомило видання The Guardian.

Австралійський співак і автор пісень Нік Кейв виступав на фестивалі Hay, у межах якого він заявив, що бойкотувати пісні через дії артиста — "це не дуже хороший спосіб вирішувати проблеми".

Музикант не згоден з тим, як його нещодавно зобразили у виданні New Statesman як консерватора після того, як той зʼявився на коронації короля Чарльза. Він сказав: "У мене зараз те, що я б назвав консервативним темпераментом", і "я консерватор з маленької літери".

Нік Кейв на концерті. Фото: @ian.laidlaw, nickcaveofficial/Instagram

"Я вважаю, що ми повинні бути обережними з ідеєю прогресу. Я просто бачу, що все рухається дуже швидко, і багато різних речей мене дуже турбують, наприклад, штучний інтелект", — заявив Кейв.

Він вважає, що ця обережність ґрунтується на його досвіді горя і втрат після смерті двох його синів: "Я думаю, що у мене є розуміння того, що таке втрата, що таке втратити щось і як важко повернути це назад".

Хто такий Нік Кейв

Нік Кейв – австралійський рок-музикант, поет, письменник, автор музики до фільмів, сценарист. Літер гуртів Grinderman, Nick Cave and The Bad Seeds, The Birthday Party, Boys Next Door.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії, Нік Кейв виступив з підтримкою України, його гурт скасував концерти в країні-агресорці.

"Наші думки та любов звернені до хороброго народу України, її героїчного лідера та всіх, хто страждає від цієї безглуздої війни. Україно, ми з тобою та з усіма тими в Росії, хто протестує проти цього жорстокого діяння. Ми молимось, щоб це безумство скоріше закінчилось", – написав Нік Кейв в Instagram.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!