Навігацію річками Черкащини не відкриватимуть — очільник ОВА

На Черкащині не планують відкривати навігацію річкового транспорту. Заборона зумовлена воєнним часом і заходами безпеки, повідомив керівник ОВА Ігор Табурець.

Керівник ОВА Ігор Табурець зазначив, що відкривати навігацію не планують і попросив користуватися інформацією з офіційних джерел.

"Натрапив у соцмережах на інформацію, що на Черкащині нібито планують відкривати навігацію. Відповідаю: не плануємо. В області заборонена навігація для маломірних (малих), моторних, прогулянкових вітрильних, прогулянкових, спортивних, швидкісних суден, а також суден флоту рибної промисловості, водних мотоциклів і засобів розваг на воді", зазначив Ігор Табурець.

Виняток становлять судна спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та ін.

"Також можлива навігація для профільних закладів освіти та спортивних організацій, пов’язаних із судноплавством, але за умови обов’язкового письмового погодження з Черкаською ОВА", — додав керівник ОВА.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України