Атака на Київщину: уламки впали на території приватних господарств

Доповнено
Пожежа, яка виникла внаслідок падіння уламків російської ракети на Київщині 29 травня, 2023 р. Фото: Андрій Нєбитов / Telegram

На Київщині в одному з районів унаслідок обстрілу 29 травня пошкоджений господарський будинок, зайнялась пожежа. Її вже загасили, постраждалих немає, повідомив керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

"Станом на зараз ми вже визнали 13 місць зі слідчої оперативної групи проводять відповідні огляди та фіксують армії РФ. За результатами цієї атаки нажаль ми маємо 8 пошкоджень приватних будинків, 6 різних установ, в тому числі державних. Також маємо 8 пошкоджень обʼєктів господарських приміщень", — повідомив Нєбитов в ефірі марафону "Єдині Новини". За його словами, ніхто з людей не постраждав.

Пожежа, яка виникла внаслідок падіння уламків російської ракети на Київщині 29 травня, 2023 р. Фото: Андрій Нєбитов / Telegram

"Ми також отримали повідомлення  від громадян про виявлення уламків ракет на території приватних господарств і місць загального користування. В деяких районах через атаки сталось  займання трав'яного настилу та частини лісових зон", — додав очільник поліції Київщини.

Що відомо про повітряну атаку на Київ та область 29 травня

У Києві в ніч проти 29 травня повітряна тривога почалася 00:40 та тривала понад 4 години. За словами голови КМВА Сергія Попка, російська атака на Київ цієї ночі була комбінована. Росія атакувала столицю дронами та крилатими ракетами. Як повідомили у Повітряних силах ЗСУ, ППО збили понад 40 повітряних цілей.

Падіння уламків зафіксували у Святошинському, Подільському та Голосіївському районах столиці. У Подільському районі уламки пробили дах одноповерхової будівлі. Пожежі та постраждалих не було.

За словами голови Київської ОВА, в громадах області є незначні пошкодження. Зокрема, уламками пошкоджені декілька приватних будинків та технічні будівлі. У ДСНС Київщини повідомили про ліквідацію пожеж у трьох районах області.