"Вісім місяців жили без світла": хмельницькі енергетики відновлювали електромережі на Херсонщині

Фото: "Хмельницькобленерго"

Хмельницькі енергетики повернулись зі звільненого населеного пункту Херсонщини, де відновлювали пошкоджені електромережі. Виробнича бригада Хмельницького міського РЕМ працювала на деокупованій території два тижні.

Про це розповів майстер виробничої дільниці Валентин.

За його словами, енергетикам вдалось повернути світло в будинки селян, які понад вісім місяців жили без електроенергії.

"Ми працювали в населеному пункті Садок. Це таке невелике селище. Там було багато пошкоджень й обривів електроліній, також були збиті електроопори. Ми все відновили й подали електропостачання. Там де були інтенсивні бойові дії, то є сильні руйнування, пошкоджені трансформаторні станції", — говорить Валентин.

На фото пошкоджена електроопора. Фото: "Хмельницькобленерго"

Як розповів майстер, робочий день їхньої бригади починався о восьмій ранку й тривав до шостої години вечора. Все залежало від запланованого на день обсягу робіт, каже Валентин.

Спільно з енергетиками в деокупованому селищі Херсонщини працювали й хмельницькі бійці ДСНС, говорить електромонтер Іван: "Вони проходили все й перевіряли чи немає мін. Переконавшись, що все безпечно, вони робили нам коридори, по яких ми працювали".

На фото пошкоджений трансформатор. Фото: "Хмельницькобленерго"

У "Хмельницькобленерго" зазначають, що їхні спеціалісти не вперше працюють на звільнених українських територіях. Раніше вони відновлювали високовольтні лінії електропередач на Миколаївщині. Зокрема, у селищах міського типу Снігурівка й Березнегувате. Також хмельницькі енергетики відновлювали розподільчі лінії на Херсонщині у селі Хрещенівка.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.