У Києві попрощалися із загиблим азовцем Сергієм Павліченком

Прощання з Сергієм Павліченком в київському крематорії 25 травня, 2023 р. Фото: Анна Сергієць \ Суспільне

В Києві провели в останню путь бійця "Азову", захисника Маріуполя, жителя Приморська Бердянського району майора Сергія Павліченка. Як повідомила кореспондентка Суспільного, церемонія прощання пройшла у Київському крематорії.

Сергій тримав оборону на Азовсталі, за наказом командування здався в полон та загинув 29 липня під час вибуху, який вчинили росіяни в Оленівській колонії.

Після повернення тіла загиблого, родина чекала на проведення експертиз і лише зараз стало можливим з ним попрощатися.

Разом з Павліченком на Азовсталі була й боєць полку "Азов" Олеся Мельниченко. Про смерть свого командира вона дізналася на другий день після звільнення з російського полону.

"Разом були до і на Азовсталі. Він був доброю, чуйною та дуже справедливою людиною. Він гідно пройшов оборону Маріуполя. Він ставився до нас, як до рідних і тому там намагався усіх нас зберегти", — розповідає Олеся.

Прощання з Сергієм Павліченком в київському крематорії 25 травня, 2023 р. Фото: Анна Сергієць \ Суспільне

Побратим полеглого Андрій був разом з ним і дізнався про смерть друга на наступний день.

"Він дуже хорошим командиром був і завжди ставився з розумінням абсолютно до всіх у будь-якій ситуації. Сергій завжди виходив за свій підрозділ і піклувався про нього. Підрозділ завжди був злагоджений та навчений, командир завжди старався тримати дисципліну в підрозділі", — розповів побратим.

У 34-річного Сергія Павліченка залишилася дружина та двоє дітей. Поховають бійця у Черкасах.