Протягом дня інтенсивності боїв на флангах у передмісті Бахмута знизилась — Маляр

Фото: 93 бригада "Холодний яр"/Facebook

Протягом дня інтенсивності боїв на флангах у передмісті Бахмута знизилась. Українським військовим вдається потроху просуватись. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Це не означає, що ворог слабшає. Навпаки — ворог намагається посилитись на флангах та робить ставку на артилерійський вогонь, здійснюючи постійні обстріли. В місті Бахмут знижена кількість ворожих штурмових дій. Ворог здійснює заміну підрозділів", — каже заступниця міністра оборони.

За її словами, українські військові контролюють деяку частину району "Літак" у південно-західній частині міста.

За даними Генштабу ЗСУ, протягом доби на Бахмутському напрямку військові РФ наступали на напрямку населеного пункту Іванівське. Завдали авіаційного удару в районі населеного пункту Біла Гора. Обстрілів зазнали Васюківка, Оріхово-Василівка, Маркове, Григорівка, Бахмут, Іванівське, Ступочки, Костянтинівка, Біла Гора, Торецьк, Північне, Південне та Нью-Йорк Донецької області.

Що відомо про ситуацію в Бахмуті

23 травня заступниця міністра оборони повідомляла, що на Бахмутському напрямку російські війська знизили інтенсивність штурмів. На півночі та півдні від Бахмута ЗСУ мають незначне просування.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram