У Рівному горіло кафе "У Стаса". Що кажуть очевидці

Фото: Суспільне Рівне

Вранці 24 травня у Рівному спалахнула пожежа в кафе "У Стаса". Трапилося загоряння даху, вогонь пошкодив покрівлю та кухню. Очевидці розповіли Суспільному, що побачили під час пожежі.

Кафе знаходиться у мікрорайоні Тинне на вулиці Дубенській. Рівнянин Андрій став очевидцем події, каже, що рятувальники вогонь загасили швидко:

"Приблизно 9:45 я вийшов на заправку купити води й побачив, що йде серйозний дим у кафе навпроти. Заправник мені сказав, що викликав пожежну і йде серйозне гасиво вже цього полум'я вогню. Загасили швидко, я йшов на заправку, то було видно полум'я, а йшов зі заправки — це хвилин до п'яти, то вже просто диміло. Було видно, що погашено, не такий дим ішов, як з вогню".

Фото: Суспільне Рівне

На місці події власників закладу, чи працівників не було. За інформацією речника служби порятунку в області Дмитра Мельника кафе офіційно не працює.

Журналісти Суспільного вирішили перевірити цю інформацію та зателефонували за вказаним у соцмережах телефонним номером — він недійсний. Зі слів місцевих, напередодні там були відвідувачі.

"Вчора ще там були якісь поминки, щось таке. Бус стояв, люди були. Тобто ще вчора воно точно було робоче", — каже рівнянин Андрій.

Фото: Суспільне Рівне

Пожежу гасили 16 рятувальників, залучили три одиниці техніки.

"Прибувши за вказаною адресою, рятувальники встановили, що трапилося загоряння на даху будівлі кафе. На гасіння були подані вогнегасні речовини. Евакуації не проводилося, тому що у закладі не було відвідувачів. Рятувальники запобігли вибуху, винесли із приміщення кухні балон. Жертв та постраждалих немає", — говорить фахівчиня Служби порятунку в області Дарія Мілютіна.

Фото: Суспільне Рівне

За інформацією рятувальників, вогонь пошкодив покрівлю та приміщення кухні. Причину пожежі та розміри збитків встановлюють фахівці ДСНС. Попередньо, загоряння могло статися через коротке замикання в електромережі.

Фото: Суспільне Рівне

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook