"Три ночі провела у лісі". На Харківщині знайшли дворічну дівчинку яка зникла 23 травня

Оновлено
Зниклу у Скрипаях на Харківщині дівчинку розшукали живою. Фото: поліція Харківщини

На Харківщині 27 травня знайшли дворічну Віолетту зі Слобожанської громади, яка зникла 23 травня, живою. Її шукали майже чотири доби.

Про це повідомив начальник поліції Харківщини Володимир Тимошко.

"Коли її знайшли, вона була дуже слабка, сиділа під деревцем. Коли пошуковці йшли, вона застогнала, і хлопці її почули. Це дуже щільний ліс. Коли ми його прочісували, нас заїдали комахи. Ми думали, як вона від комах виживе. Але вона не була покусана. Подряпини були від невеликих гілок, але серйозних поранень не було", — розповів Суспільне Харків начальник управління кримінального розшуку поліції Харківщини Роман Іващенко.

За його інформацією, дитину знайшли за 8-10 кілометрів від дому.

"Це край лісу, по діагоналі, це дуже далеко від її дому. Коли ми її взяли на руки, піднесли водичку, вона попросила: "Водю, водю". Це неймовірно, що ми сьогодні пережили. Якби вона не застогнала у той момент, можливо, її б і не помітили. Це такий маленький клубочок, який сидів у траві. Вона була за розміром як кошеня", — сказав Роман Іващенко.

Іващенко зазначив, що матері дівчинки першій повідомили про те, що дитина жива.

"Ми взяли дитину в автомобіль та викликали "швидку", а потім поїхали на зустріч медкам. Скоординували матір, яка приїхала на місце. Батько дівчинки приїхав з фронту та допомагав у пошуках. Це були емоції та сльози", — розповів Роман Іващенко.

Староста Скрипаїв Тетяна Лисак розповіла Суспільне Харків, що дівчинку знайшли у траві у лісі. Медики "швидкої" доставили її до лікарні у Харків.

Дівчинку вже оглянули медики, її стан задовільний, подальше обстеження дитини проведуть у лікарні, розповів очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Три ночі дитина провела в лісі. Прочісували кожен метр густої лісосмуги. В результаті дівчинку знайшли в шести кілометрах від дому. Врятувати дитину вдалося поліцейським Богодухівського району. Саме в їхньому квадраті пошуків була дитина", — розповів начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.

Зниклу у Скрипаях на Харківщині дівчинку розшукали живою. Фото: Володимир Тимошко/Facebook

"Сьогодні на її пошуки вийшли майже 1000 людей. Це поліцейські, рятівники, військові, волонтери, місцеві жителі. Ми прочесали ліси та посадки. Оглянули кожен кущик, перевірили усі водойми", — зазначив Тимошко.

Що відомо про зникнення Віолетти Мужичук

Дитина зникла 23 травня о 19:00 з подвір'я домоволодіння у селі Скрипаї Слобожанської громади, повідомила пресслужба поліції Харківщини.

27 травня волонтери пошуково-рятувального загону "Мілена" планували провести "наймасштабніший пошук за всі дні", розповів Суспільне Харків керівник пошукового загону Сергій Осман.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube