Посадовцю київської РДА оголосили підозру через хабар

Фото: Київська міська прокуратура / Telegram

У Києві затримали виконувача обов’язків начальника відділу з питань благоустрою одної зі столичних районних державних адміністрацій через хабар. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Чиновник, після перевірки документів для роботи однієї з СТО, почав вимагати у керівника автосервісу щомісячну плату у розмірі 10 тис. грн, аби сервіс функціонував безперебійно. Посадовець погрожував закриттям сервісу, якщо його очільник не сплачуватиме йому гроші.

"Під час спілкування з підприємцем, посадовець наголосив, що враховуючи, що він є новопризначеним керівником підрозділу, всі "питання" необхідно вирішувати з ним", — йдеться у повідомленні.

Виконувачу обовʼязків повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення його від посади.

Затримання в. о. начальника відділу з питань благоустрою однієї з київських РДА. Фото: пресслужба прокуратури міста Києва

Що відомо про хабарі в київських РДА

Посадові особи столичних РДА протягом останнього місяця вже двічі викривались Солом’янською прокуратурою Києва під час отримання хабарів у цьому ж підрозділі.

Прокурори повідомили про підозру начальнику вказаного відділу за фактом одержання неправомірної вигоди за так званий "дозвіл" для стихійної торгівлі.

Також повідомлено про підозру головному спеціалісту даного відділу за фактом одержання неправомірної вигоди за такий самий документ для розміщення кав’ярні.