"Морквинка стане другом": хто і як може долучитись до проєкту психологічної підтримки Kids UA

Фото: ГО "Можливості. Мотивація. Медіа"

В Україні реалізовують проєкт психологічної підтримки Kids UA для дітей військовослужбовців, поліцейських, представників ДСНС, ТРО, прикордонників та волонтерів. Через спеціальний додаток "MaPanda" дитині телефонує казковий персонаж Морквинка, яка стає їй другом, підтримує, грає та спілкується. Проєкт представила громадська організація "Можливості. Мотивація. Медіа", він створений спеціально для дітей захисників України віком від 4 до 9 років.

Для чого це необхідно та хто ховається за казковим героєм, в етері телемарафону Суспільне. Спротив розповіла авторка проєкту Kids UA, генеральна директорка, продюсерка NovaMedia School Анастасія Свобода.

"Морквинка і друг, і психолог"

"Методику проєкту розробляли психологи разом з педагогами раннього розвитку дітей. Ми впровадили свій восьмирічний досвід спілкування з дітьми, навчання та впровадження різноманітних методик. Наш казковий герой — Морквинка — може не просто знеболити почуття втрати, а й гармонізувати період, в якому зараз знаходиться дитина.

Просто уявіть, якщо у дитинстві вам подзвонили казкова фея або Санта Клаус. По-перше, це диво для дитини. По-друге, у нашому випадку ми можемо Морквинку зробити справжнім другом для малечі, дітки довіряють їй свої секрети, почуття. Морквинка розуміє дитину, а також спілкується, грається, вчить чогось нового та цікавого. Встановивши міцний емоційний зв'язок, Морквинка допомагає дитині пережити тривожний стан".

Фото: ГО "Можливості. Мотивація. Медіа"

Хто ховається за персонажем

"Це наш секрет, діти не повинні про це знати. Морквинку як персонажа дитина бачить під час спілкування, але за нею ховається доросла, досвічена людина — педагог раннього розвитку дитини з психологічною освітою. Оскільки діти довіряють Морквинці найпотаємніше, наш педагог знає, як не нашкодити, а також принести користь".

Фото: ГО "Можливості. Мотивація. Медіа"

Як долучитися до проєкту

"З вересня 2022 року до проєкту долучилися півтори тисячі дітей. Зараз стартував новий етап, в якому беруть участь 750 дітей військових, рятувальників, поліцейських, волонтерів. Більшість учасників — діти загиблих захисників і для нас це велика відповідальність. Участь у проєкті безкоштовна. Усе завдяки нашим партнерам — уряду Німеччини, проєкту GIZ, команді "MaPanda", які надали нам застосунок. У нас є сайт, соцмережі, чат-бот, живі адміністратори, які залюбки нададуть усю інформацію про те, як долучитись. Проєкт і набір учасників буде тривати ще до вересня 2023 року".

Реєстрація на проєкт тут.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook