"Ми — як великий вулик": як у Рівному школярі разом з волонтеркою готували сухі супи на передову

Фото: Суспільне Рівне

Учні ліцею "Престиж" у Рівному разом з волонтеркою Марією Тарасюк 19 травня приготували для військових понад 150 сухих супів. Висушені інгредієнти вони зважували та засипали у пакети, які згодом вакуумували. Готові сухпайки планують передати захисникам на схід України.

11-річна Софія Ільницька — учениця ліцею "Престиж". Вона разом зі своїми однокласниками долучилась до приготування сухих супів військовим на передову.

"Зараз триває війна і я хочу допомогти, чим можу. Я робила ці супи з усього серця для воїнів, щоб вони з'їли їх і у них була енергія боронити нашу неньку", — сказала дівчинка.

Учениця ліцею "Престиж" Софія Ільницька готувала сухі супи військовим на передову. Фото: Суспільне Рівне

Фото: Суспільне Рівне

Продукти для приготування борщу принесли учні початкових класів, а вже висушені інгредієнти для майбутньої рідкої страви зважують та засипають у пакети п'ятикласниці.

"Для мене честь зараз бути тут, наш клас допомагає, саме нам доручили цю роботу, нам довіряють, це велика повага до нас. Вже рік війни і ми думаємо про наших військових кожного дня, хвилюємося за них і вболіваємо", — зазначила учениця ліцею Любов Мединська.

Учениця ліцею "Престиж" Любов Мединська готувала сухі супи військовим на передову. Фото: Суспільне Рівне

Фото: Суспільне Рівне

Організувала процес волонтерка Марія Тарасюк. За її словами, раніше вона виготовляла такі сухпайки з іншими волонтерами, тепер — готує їх разом з дітьми.

"Ми — як великий вулик. Те, що зробимо ми з волонтерами одними руками, двома руками, трьома парами рук — це дуже мало. Коли стають робити діти, вони з таким захопленням, ентузіазмом це роблять, що їх потрібно тільки направляти", — зауважила жінка.

Волонтерка, організаторка акції у ліцеї "Престиж" Марія Тарасюк. Фото: Суспільне Рівне

Фото: Суспільне Рівне

Ідея долучити дітей до виготовлення сухпайків для військових належить Марії, зазначив директор ліцею "Престиж" Сергій Раченець.

"Пані Марія запропонувала виготовляти такі набори. Діти із задоволенням це сприйняли, ми надали їм приміщення для того, щоб це все можна було робити. Ми не тільки сьогодні, ми протягом року долучаємося до таких акцій. Але саме ця акція подобається нашим дітям, згуртовує їх. Ми повинні все робити для нашої перемоги", — додав він.

Директор ліцею "Престиж" Сергій Раченець. Фото: Суспільне Рівне

Готові сухі набори планують передати військовим на сході України.

"З волонтерами ми визначимо, кому він буде важливіший, тому що машини їдуть постійно, запаси супів постійно у нас є. Але я думаю, що цей суп ми маємо відправити першочергово, щоб наші військові передали привіт дітям і передали їм подяку", — сказала Марія Тарасюк.

Фото: Суспільне Рівне

Загалом діти виготовили понад 150 сухпайків. Зберігатися, зі слів організаторки, вони можуть рік.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook