Продавали страви різних країн світу: у черкаській школі відбувся доброчинний ярмарок

Суспільне Черкаси

30 тисяч гривень зібрали на шкільному ярмарку вихованці школи №34 Черкас. Разом із батьками вони готували та продавали випічку, лимонади й десерти, розповіла директорка закладу Валентина Козій.

Кожен клас презентував стенд зі стравами різних країн світу. Всього представили 28 держав. 4-А класу дісталась Польща, розповіла класна керівниця Валентина Дейнега:

"Діти були дуже задоволені, що ми готуємо страви сусідньої країни — Польщі. Оскільки ця країна нам дуже допомагає в цей час, допомагає нашим людям, які виїхали і військовою технікою для ЗСУ".

Суспільне Черкаси

"Я навчалася в цій школі і для мене це ніби повернення назад в дитинство. У мене дуже чудові емоції. На ярмарок підготувала ягідний компот, кекси, калачики і невеличкі слойки", — прокоментувала мама школяра Надія Вишнева.

Мама двох школярів Олександра Гусаченко долучилась до ярмарку як покупчиня:

"Шкільна ярмарка — це завжди дуже цікаво. У мене двоє дітей, я завжди сюди приходжу і беру участь. Мені це подобається і смачненького можна щось купити, і поспілкуватися".

Суспільне Черкаси

"Найкраще, що я тут купував — це сало. Ми тут дегустуємо різну їжу, мені подобається", — розповів школяр Денис.

Такий тематичний захід у школі відбувається вперше, розповіла директорка Валентина Козій. До нього долучилось дві тисячі людей:

"Це благодійність, допомога для наших захисників. Кошти ми відправимо нашим хлопцям. Це об’єднує нас, в нас є певна мета – це перемога і навколо неї ми об’єднуємось усі".

Суспільне Черкаси

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України