Як водії пропускають швидку: рівненські патрульні провели рейд

Фото: Суспільне Рівне

У Рівному патрульні поліцейські 15 травня спільно з екстреною медичною службою провели профілактичний рейд щодо водіїв, які не пропускають швидку допомогу з увімкненими спецсигналами — маячками та сиреною. Під час такої перевірки під назвою "Увага! Спецсигнал" патрульні зупинили трьох водіїв: з одним провели профілактичну бесіду, ще двом — виписали штраф.

Спільні відпрацювання патрульна та екстрена служби проводять у рамках профілактичного рейду сьомий рік поспіль.

"Ми зазвичай поспішаємо на екстрені виклики, там, де час іде на хвилини, людське життя надзвичайно важливе. Тому бажано, щоб нас пропускали на дорозі, особливо в години пік, коли дуже багато транспорту. Буває по-всякому, буває таке, що не чують наших сирен, не бачать проблискових маячків. Тоді доводиться чекати, поки людина зорієнтується", — говорить лікарка виїзної бригади Віра Прокопчук.

Фото: Суспільне Рівне

Під час профілактичного рейду патрульні зупинили водія автобуса, який не дав перевагу у русі для автомобіля екстреної меддопомоги. Йому виписали штраф — 680 гривень.

Водій автобуса, якого оштрафували

Поліцейські зупинили автобус, який не надав перевагу у русі швидкій

Також патрульні зупинили ще двох водіїв легкового авто.

"Не всі водії пропускали, були такі, що не надавали переваги в русі швидкій медичній допомозі. Таких водіїв було троє. З одним провели патрульні профілактичну бесіду, двом винесли постанови за частиною 3 статті 122", — говорить прессекретарка патрульної поліції області Тетяна Рачок.

Фото: Суспільне Рівне

Фото: Суспільне Рівне

У 2022 році за частиною 3 статті 122 “Надання переваги в русі екстреним службам” патрульна поліція винесла 11 постанов, у 2023 році — 16.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook