Коронавірус у Києві: минулого тижня підтвердили понад 300 нових випадків захворювання

У Києві за минулий тиждень, з 8 до 14 травня, виявили 379 нових випадків захворювання на коронавірус серед дорослих. П'ятеро людей померли від ускладнень, спричинених COVID-19. Одужали минулого тижня 565 людей.

Про це повідомляє КМДА з посилання на Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ. Серед тих, хто захворів: 200 жінок віком від 19 до 89 років і 179 чоловіків від 21 до 94 років. Окрім того, коронавірус лабораторно підтвердили у 17 дівчаток від 1 місяця до 17 років та 22 хлопчики від 2 місяців до 17 років. Також захворіли 5 медичних працівників. Госпіталізували 62 людини. Найбільше випадків захворювання зареєстрували в Оболонському районі – 61, у Святошинському – 57, у Голосіївському – 42 випадки.

Усього за період пандемії у столиці зафіксовано 518 705 випадків захворювання, а також 9505 летальних випадків від вірусу. Загалом СОVІD-19 подолали 508 772 жителі столиці. У КМДА нагадують, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ "Gulliver", "River Mall", ТРЦ "Універмаг "Україна", ТРЦ "SilverBreeze". Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

Що відомо про ситуацію з COVID-19 в Україні

У Києві 1 по 7 травня, виявили 511 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед дорослого населення.

Кабмін продовжив на всій території України дію карантину через COVID-19 до 30 червня 2023 року. Також уряд продовжив режим надзвичайної ситуації в єдиній державній системі цивільного захисту. Такі рішення в МОЗ пояснюють рівнем вакцинації в Україні, який є недостатнім для формування колективного імунітету до коронавірусного захворювання.