Акція "Соціальний гардероб": у Полтаві для ВПО безплатно роздавали дитячий одяг

У Полтаві роздавали дитячий одяг для переселенців. фото: Суспільне Полтава

У Полтаві вперше влаштували акцію "Соціальний гардероб", де роздавали речі для дітей. Вони – для немовлят, дітей дошкільного віку, підлітків, розповіла Суспільному керівниця проєктів «Карітас Полтава» Алла Раковецька. За її словами, отримати одяг безплатно можуть внутрішньо переміщені особи.

"На даний момент моя дитина дуже швидко росте. Одяг потрібно кожні три місяці змінювати. Хлопчик чи дівчинка – вони ростуть і немає можливості зараз купляти це", - говорить переселенка з Харкова Катерина Швець.

На вулиці Пилипа Орлика у Полтаві 11 травня проводять акцію «Соціальний гардероб», де роздають дитячий одяг. На акції його можна взяти безплатно. Катерина Швець з Харкова вибрала речі для свого сина.

Дитячий одяг для переселенців. Суспільне Полтава

"Це вперше, коли я сюди прийшла вибрати на свою дитину одяг. Я взуття взяла йому, спідню білизну, шкарпетки. Це можливість взяти речі, які нам необхідні зараз", - пояснює переселенка з Харкова Катерина Швець.

"У нас речі для внутрішньо переміщених осіб, які поселилися у Полтаві, Полтавській області і приїхали після 24 лютого 2022-го року. На сьогоднішній день переважно для немовляток у нас речі, для діток до 5 років, для підлітків також можна знайти футболки, штани", - каже соціальна працівниця «Карітас Полтава» Анжеліка Киричко.

Акцію «Соціальний гардероб» для дітей проводять вперше, говорить керівниця проєктів та підрозділів «Карітас Полтава».

Переселенцям в Полтаві безкоштовно роздавали дитячі речі. Суспільне Полтава

"Цей одяг нам наданий нашими партнерами – іноземними донорами. Тобто це гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб, які оселилися у Полтавській області. Взагалі акція «Соціальний гардероб» вже більше року впроваджується «Карітасом». Дитячі речі кожного разу теж є, але саме сьогодні це спрямована акція саме на дітей. Ми розуміємо, що діти швидко ростуть і постійно потребують оновлення гардеробу", - говорить керівниця проєктів «Карітас Полтава» Алла Раковецька.

Прийшла на акцію Наталія Дородних з Харківщини. Жінка взяла одяг для онука.

"Ми знайшли тут трохи одягу: джинсів, такого, сезонного одягу. Те, що нам актуально. Знайшли те, що хотіли. Те, що потрібно дітям. Те, що нам стає маленьким, ми віддаємо, відносимо і в «Листопад» (нині місце видачі одягу для ВПО – ред.), людям віддаємо – знаємо, де переселенці живуть. А те, що потрібно, ми йдемо і отримуємо", - каже переселенка з Харківщини Наталія Дородних.

Як повідомила Суспільному керівниця проєктів та підрозділів «Карітас Полтава» Алла Раковецька, акцію «Соціальний гардероб» з роздачою дитячих речей проводитимуть повторно.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook