Вивозять архіви, обладнання, техніку: на Херсонщині зі Скадовська колаборанти переїжджають до Генічеська

Ілюстративне фото: Пропагандистські ЗМІ

На тимчасово окупованій Херсонщині зі Скадовська до Генічеська почали масово переїжджати колаборанти. З собою вивозять архівні документи, обладнання та техніку, повідомив у телемарафоні "Єдині новини" перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

Але, за його словами, до такої інформації треба ставитись обережно, бо це може бути створенням інформаційного вкиду, що вони готують жест доброї волі, а самі готуються до оборони.

"Надходить багато інформації від жителів, що окупаційна поліція знищує та намагається вивезти архіви. Зокрема, кадрові документи та докази про колабораційну діяльність жителів, які добровільно почали співпрацювати та обійняли певні посади", — сказав перший заступник голови облради.

Соболевський каже, що більшість їх зусиль це вивезення матеріально технічних засобів та матеріальних цінностей. Адже насправді росіян мало цікавлять архіви, вони думають яким чином ще поліпшити своє матеріальне становище і розграбувати те, що ще залишилось.

"Окупанти не зупиняють процес примусової паспортизації і можливу підготовку до чергової депортації. А також продовжують тиснути через вчителів на батьків аби змусити везти дітей на так зване "оздоровлення". На це погоджується невелика кількість людей, бо розуміють що це за "оздоровлення". І головне, що потім цих дітей буде складно повертати. Шляхом депортації наших людей, і в першу чергу дітей та молоді РФ намагається покращити власну демографічну ситуацію", — каже Соболевський.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber