Конкурс «Атомна енергетика і ми» стартує на Хмельницькій АЕС

ХАЕС

На Хмельницькій АЕС стартує XXІХ конкурс дитячої творчості «Атомна енергетика і ми». Учасниками конкурсу можуть стати не лише діти з міста енергетиків, а й молодь регіону розташування атомної станції Хмельницької та Рівненської областей.

Про це повідомили в інформаційному центрі ВП «Хмельницька АЕС».

Основна мета конкурсу – популяризація знань про ядерну енергетику, підтримка обдарованої молоді, проведення профорієнтаційної роботи зі школярами щодо вибору професії.

"Конкурс проводиться за двома напрямками: наукових робіт (рефератів) та дитячої художньої творчості. На конкурс приймаються індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідної роботи, у яких відображаються результати аналізу чи досліджень автора на ядерно-енергетичну тематику. Призери конкурсу наукових робіт візьмуть участь у Всеукраїнському етапі під егідою Українського ядерного товариства та за підтримки ДП «НАЕК «Енергоатом», – зазначають організатори.

Реферати та наукові роботи, а також творчі конкурсні роботи приймаються в інформаційному центрі ВП «Хмельницька АЕС» до 1 жовтня 2023 року.

Контакти: тел. (03842) 40546, 63790, е-mail: pr@khnpp.atom.gov.ua

Читайте також

  • На Хмельниччині під час благодійного турніру з гімнастики збирали кошти для ЗСУ
  • Чим цікаві екскурсії старим кладовищем Хмельницького

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.