У Рівному вагітним влаштували фотосесію в рамках проєкту "Пузата мама"

Фото: Суспільне Рівне

У Рівному стартував новий сезон "Пузата мама-2023". В рамках ініціативи вагітним організували фотосесію. Це роблять для того, щоб жінки при надії відчували себе красивими, розповіла організаторка проєкту Оксана Кравець. 28 квітня у фотосесії взяли участь 11 жінок.

Учасниця проєкту "Пузата мама" Лідія Тивонюк — на дев'ятому місяці. Це друга вагітність жінки, цього разу вона чекає на хлопчика.

Фото: Суспільне Рівне

"Теперішній час — нелегкий. Хвилювання, звичайно, є кожного дня, але надіємося, віримо і молимося, що все буде добре і нарешті у нас настане перемога. Білий одяг — це жіноцтво таке, весна, краса. І під донечку, щоб було разом, вона як янголятко. Білий колір — це колір миру, хай воно так і буде", — каже жінка.

Ще одна учасниця проєкту — Аліна Ничепорук. Це перша вагітність у жінки, до якої вона готувалась два роки.

Фото: Суспільне Рівне

"Коли почалася війна, то виникало питання: а чи варто, чи на часі? Дуже часто говорять, що не на часі діти, не на часі жити, не на часі фотосесії і так далі. Тому трошечки треба було сил, щоб наважитися завести дитину, вирішити, що все-таки на часі", — каже жінка.

Аліна Ничепорук чекає на доньку. Каже, фотосесія допомагає їй прийняти зміни у зовнішності, які сталися під час вагітності:

"Це крок до прийняття себе, через фото побачити себе красивіше, ніж ти є. Вдома зранку прокинулася — як би встати з ліжка, вмитись, почистити зуби. А ось дивишся на фотографію з макіяжем, з гарними сережками, то зовсім інший настрій. Дійсно, думаєш: я красива, я жінка, навіть зі зайвою вагою, гарна, приваблива жінка".

Вікторія Мартин — фотографиня:

"Я дивлюся на тіло людське зовсім по-іншому, це професійна деформація. Будь-яке тіло — воно гарне, навіть якщо є розтяжки чи якісь недоліки. Треба вчитися приймати, любити себе. Фотографія, до речі, у цьому дуже допомагає. Оцей стан їх, коли всередині маленький всесвіт, він передається. Мені не траплялися вагітні жінки, які були б знервовані або переживали через те, що вони негарно виглядають. Вони знають, що у них такий стан, вони гарно одягаються, гарно позують і гарно виходять".

Фотосесії влаштовують тому, що вагітна жінка має відчувати себе красивою, каже організаторка проєкту "Пузата мама" Оксана Кравець:

"Існує чимало до цього часу стереотипів, що не можна показувати животик вагітним, не можна розповідати про те, що ти вагітна. Насправді це все ніщо, як міфи та стереотипи. Навпаки, вагітна жінка має розповідати, яка вона красива".

Участь у проєкті взяло 11 вагітних жінок. Їхні світлини можна буде побачити у соціальних мережах проєкту "Пузата мама".

Читайте також

  • Затримання директора медцентру у Рівному: голова облради призначив в.о. на час слідства
  • "Карикатурою проти війни": у Рівному презентували альбом сатиричних сюжетів Віктора Голуба
  • Мер Рівного розпорядився контролювати актуальність інформації на ресурсах міськради
  • Повістка і звільнення: як відреагували на образу військового водієм маршрутки на Рівненщині

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook