Магнолія, абрикос та сакура: на Рівненщині пацієнти військового госпіталю висадили дерева

Фото: Суспільне Рівне

У Клевані на Рівненщині пацієнти військового госпіталю висадили понад два десятки дерев. Робили це в рамках акції "Мільйон дерев життя" від глобального екологічного проєкту "Greening of the Planet". Долучилась до акції співачка Настя Каменських — вона посадила сакуру.

Військовий Анатолій Махотін поливає щойно висаджене дерево, яке вкорінилося на території "Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни" у Клевані.

Фото: Суспільне Рівне

Тут чоловік другий місяць проходить реабілітацію після поранення, яке отримав у бою на Луганщині. Каже, висадка дерев і, загалом, навколишня природа поліпшує емоційний стан:

"Я — людина з села, тому для мене це взагалі — словами не передати. Виходиш навіть з приміщення, ти бачиш людей, ти бачиш медсестер, ти бачиш лікарів, ти бачиш оце озеленіння, красу ось всю зелену. Дуже допомагає психологічно і насправді, скажу чесно від себе, ти бачиш, за що ти борешся".

Фото: Суспільне Рівне

Акція "Мільйон дерев життя" проходить у рамках глобального екологічного проєкту "Greening of the Planet". Вона стартувала 22 квітня у 70 локаціях України та 30 країнах світу, розповіла організаторка проєкту в області Катерина Євушко.

Фото: Суспільне Рівне

У Клеванському госпіталі цьогоріч висадили 23 саджанці. Серед них магнолія, абрикос та сакура.

Фото: Суспільне Рівне

"Висадка — ковток свіжого повітря для наших військових. Хотілося б підтримати їхній бойовий дух, їхній настрій, підключити їх, дати їм можливість перезавантажитися. Минулого року акція була спрямована на підтримку світу, країни в цілому. Цього року ми перевели акцент все ж таки на "Мільйон дерев життя" воно навіть звучить по-іншому. У тому числі є можливість задонатити на дрони", — каже організаторка проєкту Катерина Євушко.

Фото: Суспільне Рівне

До акції висадки дерев у Клеванському військовому госпіталі долучилася співачка Настя Каменських — вона посадила сакуру. До поранених військових завітала дорогою на концерт у Рівному:

"Це прекрасний символ родючості, початку чогось нового. Я не вперше це роблю і з задоволенням доєдналася до цієї посадки. Мені здається, у цей момент щось зароджується нове. Ми розуміємо, що всі зараз хочемо одного — щоб наша країна прийшла до перемоги, щоб ми продовжували триматися разом, щоб не опускалися руки, щоб ми вірили. Цю всю енергію ми вкладемо в ці дерева і коли перемога прийде — вони будуть цвісти як ніколи".

Читайте також

  • Гроза, град і заморозки на ґрунті: рівненський гідрометцентр дав прогноз на найближчі дні
  • Чому у Рівному влітку не буде централізованої подачі гарячої води. Пояснює керівник теплоенерго
  • Чат зі священником, молитви та карта храмів: ПЦУ оновила додаток "Моя церква". Як ним користуватися
  • Шкільна ліга з флаг-футболу: у яких ліцеях Рівненського району готуватимуть гравців
  • Українці стали менше донатити на ЗСУ. Експерти назвали причини і способи це змінити

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook