Перевірити дотримання умов користування спорудами Почаївської лаври – комітет ВР підтримав проєкт постанови

Суспільне Тернопіль

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував Верховній Раді прийняти постанову для перевірки дотримання умов договору УПЦ МП про користування Почаївською лаврою та іншим майном, що є державною власністю. Про це повідомили на сайті Комітету гуманітарної та інформаційної політики.

Проєкт постанови з такою вимогою до Кабінету Міністрів України підтримали сьогодні, 7 квітня, на засіданні члени комітету. Йдеться про проєкт № 9179.

"З метою захисту національного простору, запобігання проявам інформаційної пропаганди представниками УПЦ, а також відновлення законності та історичної справедливості, проєктом Постанови пропонується звернутися до Уряду щодо невідкладної перевірки дотримання умов договору про користування Почаївською Свято-Успенською лаврою будівлями Почаївської лаври та іншим майном, яке є державною власністю", – йдеться у повідомленні.

Засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. Фото: kompkd.rada.gov.ua

Нагадаємо, 3 квітня у Верховній Раді України зареєстрували проєкт постанови про звернення до Кабміну щодо розірвання з УПЦ МП договору оренди споруд Почаївської лаври.

Що відомо