Готовий тунель, вигляд станцій та витрачені кошти: як відбувається будівництво метро на Виноградар під час війни

Ексклюзивно
Тунелепрохідницький комплекс “Галина” під час будівництва метро на Виноградар. Фото: Київметробуд

У 2016 році київський міський голова Віталій Кличко оголосив про початок робіт з продовження Сирецько-Печерської лінії на житловий масив Виноградар. У 2017 році КП "Київський метрополітен" провів тендер на проєктування, а у 2018 році міська рада затвердила проєкт на будівництво.

Як відбувається будівництво метро в умовах війни, як виглядатимуть нові станції київської підземки та коли чекати обіцяні станції киянам розповіли Суспільному в КП "Київський метрополітен".

Нині триває будівництво "зеленої" гілки метро від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо. Це є перший етап продовження будівництва Сирецько-Печерської лінії.

Виконано значний обсяг основних будівельно-монтажних робіт по станціях "Мостицька" та "Варшавська", зокрема, з облаштування огороджуючих конструкцій методом "стіна в ґрунті", кріплення котловану металоконструкціями, розробки та вивезення ґрунту та інші.

Вже готовий тунель від станції "Сирець" до станції "Мостицька" довжиною 1249,2 метрів, завершено будівництво основних конструкцій вентиляційного вузла, виконано комплекс робіт з демонтажу тунелепрохідницького механізованого комплексу "Herrenknecht".

Першу чергу будівництва планували виконати за 36 місяців (тобто до кінця 2019-го). Разом із новою ділянкою метро в Подільському районі планують створити електродепо.

Роботи з будівництва ділянки проводяться у досить щільній міській забудові та безпосередній близькості до громадських і житлових будівель. Це одні з головних складностей у побудові метро у район Виноградаря.

Як раніше зазначав директор КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський, на темпи будівництва впливає війна, адже бригади будівельників і всі, хто залучений до забудови, під час повітряної тривоги повинні бути у безпеці. Крім того, нестабільне електропостачання уповільнює робочий процес.

Мапа київського метрополітену із двома новини станціями "Мостицька" та "Варшавська". Фото: КП "Київський метрополітен" / Суспільне

Як виглядатимуть майбутні станції "зеленої" гілки

Загалом на Сирецько-Печерської лінії метрополітену передбачені ще 4 нові станції метрополітену: "Мостицька", "Варшавська" ("Проспект Правди"), "Виноградар" та "Вулиця Маршала Гречка". Спочатку метрополітен отримає перші дві станції, а потім інші.

Ескіз станції київського метрополітену "Мостицька". Фото: УНІАН

Станцію "Мостицька" планують розташувати неподалік від кінцевої зупинки тролейбуса №5. На даху вестибюля хочуть облаштувати газон.

Сама станція буде із зеленими колійними стінами та гранітною підлогою. У проєкті передбачені шумопоглинальні екрани, які сховають під панелями з перфорованого фіброцементу. Глибина станції буде 17 метрів.

Макет станції київського метрополітену "Мостицька". Фото: КП "Київський метрополітен" для Суспільного

Затвердженням назв діючих станцій та тих, що проєктуються чи будуються, займається Київська міська рада під час пленарних засідань. Як стало відомо із проєкту рішення міськради від 24 січня 2023 року, станцію "Проспект Правди" перейменували на "Варшавська".

"За умови прийняття рішення без змін, станцію буде введено в експлуатацію з назвою", — розповіли в КП "Київський метрополітен".

Макет станції київського метрополітену "Варшавська". Фото: КП "Київський метрополітен" для Суспільного

Станція "Виноградар" розміститься неподалік радгоспу "Пуща Водиця". Як розповідав раніше головний архітектор "Київметробуд" Ярослав Левандовський виданню "Київ Вечірній", на стелі станції хочуть встановити 90 темно-фіолетових світильників, які будуть асоціюватися з виноградом. 

"Сам простір станції, щоб його розширити візуально, запропонували облаштувати без традиційно виділеної шляхової стіни. Все склепіння буде єдиною конструкцією з білих великогабаритних панелей", — розповів архітектор.

Кінцевою станцією "зеленої" гілки планується створити — "Маршала Гречка", на честь радянського маршала Андрія Гречка, який похований на Червоній площі в Москві.

Вона буде мати класичний павільйон входу з ескалаторами. Сама ж станція буде завглибшки до 5 метрів. Шляхову стіну хочуть прикрасити нішами, де розміщені вертикальні світильники.

Стеля над коліями, яка також з функцією шумопоглинання, матиме рельєф, заглиблення і візуально відокремлена синім кольором від стелі платформи.

Ескіз станції метро під час презентації проекту будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену на "Виноградар" у Києві, 19 березня 2019. Фото: УНІАН

Скільки коштує будівництво

Як стало відомо Суспільному, з експертного звіту щодо розгляду проектної документації, затвердженого ДП "Укрдержбудекспертиза", загальна вартість будівництва метро на Виноградар станом на 1 березня 2017, становить понад 11 млрд 186 млн гривень.

Коли відкриють метро на Виноградар

Мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Київ" вибачився за затримки у будівництві метро на Виноградар та заявив, що відкриття планується у 2024 році.

"Велика частина працівників й підприємств які були залучені до робіт виїхало за кордон, третина пішла в лави ЗСУ. В цьому році ми зараз відновили будівництво знову, від питання будівництва метро ми не відмовляємося. Будівництво набирає обертів для того, щоб на наступний рік метро на Виноградар відкрити", — заявив Кличко.

Чому відкриття метро на Виноградар так часто переносили

Наприкінці 2018 року ПАТ "Київметробуд" виграло тендер на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі.

Ще однією з причин уповільнення темпів робіт став конфлікт у "Київметробуді" у грудні 2019 року і вилився у взаємні звинувачення представників компанії в рейдерському захопленні.

Тоді наглядова рада звільнила гендиректора Василя Кобіля та призначила на його місце Олександра Метелицю. Голова наглядової ради Олег Токарєв пояснив це "повільними темпами робіт з продовження "зеленої" гілки". Мін'юст це неодобрив, поновив Кобіля та звинуватив Токарєва у захоплені.

У середині січня 2020 року в ПАТ "Київметробуд" заявили, що термін завершення будівництва станцій метро "Мостицька" та "Варшавська" ("Проспект Правди") відкладається на кілька місяців, можливо, навіть на рік. Після цього мер Києва Віталій Кличко заспокоїв, що будівництво метро на Виноградар йде за графіком.

21 січня 2020 року керівником підприємства призначили Костянтина Салія.

У лютому 2020 року СБУ викрила механізм заволодіння бюджетними коштами, виділеними на будівництво метро на Виноградар у Києві. Зокрема, 1,7 мільярда гривень виявили на депозитних рахунках у банку.

У грудні того ж року Кабмін збільшив терміни розрахунку перед субпідрядниками будівництва метро на Виноградар з 24 до 34 місяців через наслідки пандемії коронавірусу. Актуальна дата розрахунку за роботи за цим проєктом – жовтень 2022 року.

У листопаді 2021 року Київська прокуратура повідомила, що хоче стягнути з підрядника будівництва метро на Виноградар "Київметробуд" 183 мільйони гривень через те, що компанія використовувала гроші не за призначенням, поклавши на депозит 1,5 мільярди гривень.

Згодом стало відомо, що Печерський райсуд Києва арештував банківські рахунки "Київметробуду" в рамках кримінального провадження для запобігання шахрайському заволодінню бюджетними коштами посадовими особами цього ПАТ та підконтрольних підприємств під час будівництва метро на Виноградарю

У листопаді 2022 року Господарський суд Києва ухвалив рішення про стягнення з АТ "Київметробуд" 139 090 410,96 гривень на користь територіальної громади міста за невиконання умов договору. Генпідрядник подав апеляцію, проте програв і її.

Як зазначив керівник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський, АТ "Київметробуд" з початком війни повідомив представникам метро щодо будівництво вестися в такий час е може. Проте наприкінці лютого 2023 року генпідрядник відновив будівельні роботи.

Читайте також

Питання інклюзивності та комфорту: у метро з'являться вагони із підсвіткою мапи станцій

Чи запрацюють станції-привиди київського метро

Коли станції київського метро можуть отримати нові назви