Оголосили дати проведення Книжкового Арсеналу у 2023 році

Книжковий Арсенал не проводився у 2022 році через початок повномасштабного вторгнення Росії. Але попри обмеження воєнного стану, команда Мистецького арсеналу готує 11-й фестиваль. Про це повідомила пресслужба події на офіційному сайті.

11-ий Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" цьогоріч триватиме з 22 червня до 25 червня.

Генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта зазначає: "Ми впевнені, що Книжковий Арсенал цього року потрібен як ніколи. Він має підтримати, посилити стійкість і надихнути усіх нас".

Фото: Книжковий Арсенал

Структура події складатиметься з двох елементів:

  • програмної частини фестивалю;
  • книжкового ярмарку з відповідними тематичними секціями.

Книжковий Арсенал відбуватиметься у лівому крилі першого поверху Старого арсеналу.

На книжковому ярмарку, з огляду на дуже нерівні умови існування та роботи учасників видавничого ринку внаслідок війни, операторами продажу книжок будуть не окремі видавництва, а локальні київські книгарні:

  • книгарня "Сенс" представить секцію "Нонфікшн";
  • книгарня "Книжковий Лев" — секцію "Художня література";
  • книгарня "Закапелок" — секції "Дитяча література" та "Комікси та графічні романи".
Книжковий Арсенал.

Окремо буде представлена секція "Воєнна література": у просторі ярмарку презентують добірки видань, створених ветеранами війни, учасниками бойових дій, членами їхніх сімей, книги про війну, видані після 2014 року.

"Формат, який ми пропонуємо, має на меті представити нашим відвідувачам широку інклюзивну лінійку книг від максимального кола українських видавництв, що, своєю чергою, допоможе підтримати більше дієвців галузі", — додала директорка "Книжкового Арсеналу" Юлія Козловець.

Більше інформації про фокус-тему, кураторів та особливості програми подій буде опубліковано згодом на сайті Книжкового Арсеналу.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції