Громади Буковини отримали понад 30 млн грн дотацій: на що витратять гроші

Суспільне Чернівці

Одинадцять громад Чернівецької області отримали дотацію з державного бюджету. Її загальна сума складає 31 мільйон гривень. При розподілі грошей враховували кількість вимушених переселенців у громадах та надходження до місцевих бюджетів податку на доходи фізичних осіб. Суспільне дізналося, на що громади планують спрямувати гроші з дотації.

До обласного бюджету спрямують майже два мільйони гривень. У відповідь на запит Фото: Суспільне ЧернівціВідповідь ОВА на запит Суспільного.Суспільному повідомили, що ці гроші першочергово передадуть обласним закладам, де живуть вимушені переселенці.

Решту грошей виділили громадам. Найбільше отримала Чернівецька – понад 23 мільйони гривень. У відповідь на запит Фото: Суспільне ЧернівціВідповідь Чернівецької міськради на запит Суспільного.Суспільного, міськрада повідомила, що гроші спрямують на витрати, пов'язані з вимушеними переселенцями. Для цього на черговій сесії внесуть зміни до місцевого бюджету.

Майже 408 тисяч гривень отримала Великокучурівська громада. Куди спрямують гроші – вирішать Фото: Суспільне ЧернівціВідповідь Великокучурівської громади на запит Суспільного.наприкінці квітня на засіданні комісії з питань фінансів та бюджету.

Ставчанська громада отримала 358 тисяч гривень. Їх можуть витратити на роботу органів місцевого самоврядування та першочергових потреб. Наразі це питання вирішують, повідомили Суспільному у відповіді на запитФото: Суспільне ЧернівціВідповідь Ставчанської сільради на запит Суспільного..

Вижницька громада за 219 тисяч гривень з дотації профінансує зарплату працівників шкіл. Так вирішилиФото: Суспільне ЧернівціВідповідь Вижницької міськради на запит Суспільного., бо за гроші освітньої субвенції не змогли забезпечити потребу.

Чагорська громада отримала майже 220 тисяч гривень. Їх витратять на ремонт приміщень та купівлю техніки для прихистків, де живуть вимушені переселенці, повідомили Суспільному у відповідь на запитФото: Суспільне ЧернівціВідповідь Чагорської громади на запит Суспільного..

Майже 240 тисяч гривень з держбюджету отримала Хотинська громада. За ці гроші планують Фото: Суспільне ЧернівціВідповідь Хотинської міськради на запит Суспільного."вирівняти диспропорції у бюджеті".

234 тисячі гривень з дотації Усть-Путильська громада спрямує Фото: Суспільне ЧернівціВідповідь Усть-Путильської громади на запит Суспільного.на зарплату працівників освіти.

Новодністровська громада отримала 604 тисячі гривень дотації. Як їх використають, вирішать Фото: Суспільне ЧернівціВідповідь Новодністровської громади на запит Суспільного.на сесії 28 березня.

Кострижівська громада за гроші з дотації виплатить зарплати технічним працівникам закладів освіти. Про це у коментарі Суспільному повідомив голова громади Віталій Берковський. На це отримали 673 тисячі гривень.

Берегометська громада отримала 2,5 мільйона гривень дотації. У відповідь на запит Фото: Суспільне ЧернівціВідповідь Берегометської громади на запит Суспільного.Суспільного повідомили, що на 2023 рік розмір освітньої субвенції не забезпечив усю потребу, яка склала понад 6 мільйонів гривень, тому гроші спрямують на зарплати працівників освіти.

Рукшинська громада отримає 531 тисячу гривень. Станом на 27 березня відповідь на запит від громади Суспільне не отримало. Ми звертались з інформаційним запитом 14 березня.

Читайте також

На Буковині організаціям, які безплатно прихистили переселенців, можуть частково відшкодувати комунальні послуги

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Вибір редакції