"Ще житимеш довгі-довгі роки!". Прикордонник врятував поранену уламками овчарку на Донеччині

Фото: Державна прикордонна служба України

На одній з позицій прикордонників у Донецькій області німецька вівчарка Джесіка не встигла сховатися від обстрілу. Тварина отримла осколкові поранення голови, шиї та лап. Як рятували собаку розповіли у Державній прикордонній службі України.

Прикордонники розповіли, що своє ім'я Джесіка отримала від військового Олега, з яким понад місяць провела на одній з позицій на Донеччині. До військовослужбовців вона прийшла сама, коли вони лише облаштовували позицію. Військові ділилися з Джесікою пайками та дбали про неї.

"Разом із Джесікою несли службу на позиціях. Завжди була поруч. Вона дуже вдячна і розумна собака. Попереджала про небезпеку і ховалася разом з бійцями під час обстрілів", — розповів військовий Олег.

Під щільний обстріл росіян Джесіка потрапила разом з прикордонниками. Бійці встигли сховатися у безпечне місце, а от підопічна втратила орієнтир через дим та вогонь. До укриття вівчарка приповзла з осколковими пораненнями. Олег лікував Джесіку самотужки.

"Чоловіку вдалося вивезти вівчарку до своєї родини у більш безпечне місце. Наразі вона в хорошій формі та чудово почувається", — йдеться у повідомленні ДПСУ.

Читайне також

"Великий та худий — аж ребра стирчать": поліцейські вивезли пса з Красногорівки на Донеччині

На Донеччині з'явилася нова евакуаційна група поліції "Білий Янгол". Першими з Авдіївки вивезли дитину з папугою

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції