На Закарпатті 65-річному чоловіку у райлікарні видалили понад двокілограмову пухлину шиї

Фото: Відділення Хірургії КНП "Берегівська лікарня ім. Б. Ліннера БМР"/Facebook

Пухлину шиї вагою понад два кілограми видалили 65-річному чоловіку у Берегівській лікарні імені Бертолона Ліннера. Про це повідомили на Facebook-сторінці хірургічного відділення медустанови.

Чоловік звернувся у відділення хірургії Берегівської лікарні ім. Бертолона Ліннера зі скаргами на наявність гігантської пухлини шиї, задуху. Розповів, що упродовж багатьох років спить сидячи із-за стиснення пухлиною дихальних шляхів.

3 березня, після комплексного обстеження, чоловіка прооперували. Йому видалили пухлину шиї. "Вага пухлини понад 2 кг. Післяопераційний період протікав гладко. На 5 добу хворий виписаний з хірургічного відділення в хорошому стані на амбулаторне лікування", — йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Закарпатті у Лікарні святого Мартина тримісячному малюку зробили операцію на сечоводі

У медзакладі повідомили, що після операції стан пацієнта значно покращився, зникла задуха, з’явилась можливість спати у фізіологічному лежачому положенні, без страху задихнутись.

Читайте також:

  • МЗС спростувало заяви ООН щодо "жорстокого" поводження з полоненими РФ, бої за Бахмут тривають. 395 день війни. Онлайн
  • На Закарпатті трьох підлітків засудили на умовний термін за сексуальне насильство щодо неповнолітньої. Що відомо;
  • "Командира роти врятував. Коли треба, біжить в окопи, бліндажі". Історія про бойового медика 128-ї бригади Владислава

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції