До свого 90-річчя Сумський театр імені Щепкіна підготував дійство під назвою "Твій театр. Твоя історія"

Суспільне Суми

Вистава-концерт, у якій задіяна вся трупа театру. До свого 90-річчя Сумський національний академічний театр драми та музичної комедії імені Щепкіна підготував дійство під назвою "Твій театр. Твоя історія".

До свого ювілею "щепкінці" підготували виставу-концерт. Загалом 90-тий театральний сезон назвали сезоном перемоги. "Культура – це найважливіша частина всього і наразі нашої війни, бо якщо у нас не буде культури, то немає за що воювати. Ми не маємо права казати, що ми втомилися від чогось, бо там, в окопах, набагато складніше, ніж тут для всіх зараз", — говорить режисер театру Максим Булгаков.

На шосту годину вечора до театру почали сходитися сум'яни.

Суспільне Суми

"Рідний театр, він наш сумський, національний, академічний. Тут стільки пройшло спектаклів, стільки подій. Виросли наші діти, наші учні. Я багато передивилася й українську класику – я дуже люблю українську нашу постановочну, як раз у цьому театрі", — ділиться відвідувачка Світлана Гузь.

Наталія Созонова говорить: "Коли пішли вистави українською мовою і про Україну, те що зараз, як ніколи, актуально – тягне. І от час від часу, я не можу сказати, що часто, але намагаємося раз на два місяці ходити".

Суспільне Суми

У Сумському національному академічному театрі до ювілею готувалися майже місяць, розповідає директор театру Сергій Дорофєєв: "Сьогодні на сцені буде весь творчий склад театру, всі, хто в ньому працює. Вони будуть перебувати або в оркестровій ямі – це музиканти, або будуть на сцені – абсолютно кожного артиста театру глядачі сьогодні побачать на сцені в день 90-річчя нашого театру. Справді дуже масштабна робота і вона потребує дуже великого обсягу і роботи, і уваги, і так над цією роботою працювали три режисери – це заслужений артист України Максим Булгаков, Дмитро Некрасов та Владислав Писарев. Звісно, ми разом ухвалювали деякі рішення і радилися, але загалом хлопці відпрацювали досить чітко, як то кажуть, без усяких стереотипних театральних історій".

Суспільне Суми

Упродовж двох годин на великій сцені поєднуються танці, співи, музика та гра акторів. Святковий концерт глядачам покажуть і 25 березня.

Читайте також

  • "Співзвучні з сучасністю": сумський художник Михайло Грудій представив виставку декоративних живописних робіт.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram