Україна вийшла у фінал ЧС-2023 з танців на льоду: результат ритмічної програми

AP Photos

Дебютний чемпіонат світу в Японії проводять Марія Голубцова та Кирил Бєлобров.

Україна буде представлена у фіналі чемпіонаті світу з фігурного катання. До довільної програми змагань з танців на льоду пройшов дует Марії Голубцової та Кирила Бєлоброва.

Голубцова та Бєлобров єдиними з фігуристів України пройшли до фіналу ЧС-2023. У чоловіків не зумів пробитися до довільної програми Кирило Марсак, у парах — тандем Віолетти Сєрової та Івана Хобти.

Востаннє українські танцюристи не проходили до фіналу в 2014 році, коли збірна не була представлена у цій дисципліні світової першості. Та впродовж наступних семи чемпіонатів перший раунд змагань незмінно долала пара Олександри Назарової та Максима Нікітіна.

У серпні минулого року Назарова й Нікітін завершили кар'єру. Відтак представляти Україну мав інший тандем — Голубцової та Бєлоброва, що напередодні ввійшли до топ-12 континентальної першості у фінському Еспоо.

Виступ Голубцової та Бєлоброва в Сайтамі оцінили у 63.94 бала — це 19-й найкращий результат у ритмічному танці. Ввійшовши до топ-20, українці пробилися до змагань з довільного танцю, які визначатимуть призерів чемпіонату.

Фінал змагань з танців на льоду в Сайтамі відбудеться в суботу, 25 березня. Початок — о 5:30 за київським часом.

  • Виступ Голубцової та Бєлоброва — на відео від 1:45:22.

Україна на ЧС-2023 з фігурного катання: що відомо

  • Марія Голубцова та Кирил Бєлобров – 22-річні українські фігуристи з Києва, які спеціалізуються на танцях на льоду. У 2022 році дебютували на чемпіонаті Європи (17-те місце) та Кубку світу (10-ті місця в США та Великій Британії).
  • Перше місце в ритмічній програмі посів американський тандем Медісон Чок та Евана Бейтса. Виступ олімпійських віцечемпіонів Пекіна оцінили у 63.94 бала.
  • У жіночому турнірі Україна не представлена вдруге поспіль. Востаннє українка змагалася на чемпіонаті світу в 2021 році, коли Анастасія Архіпова посіла 35-те місце на турнірі в Стокгольмі.

Вибір редакції