Жителю Житомирщини, який повісив сусідського пса, винесли вирок – 5 років позбавлення волі з випробуванням

Пулинська громада, Житомирщина. 10 лютого 2023 року. Фото: Тетяна Іскоростенська для Суспільне Житомир

Червоноармійський районний суд Житомирської області 14 березня виніс вирок жителю Житомирщини, який повісив сусідського пса – 5 років позбавлення волі з випробуванням два роки. Про це стало відомо із вироку суду, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Червоноармійський районний суд визнав чоловіка винним у жорстокому поводженні з твариною за частиною третьою статті 299Жорстоке поводження з тваринами, що належать до хребетних, у тому числі з безпритульними тваринами, в присутності малолітнього чи неповнолітнього, вчинені з особливою жорстокістю Кримінального кодексу України.

Скірншот з вироку Червоноармійського районного суду

Пулинська громада, Житомирщина. 10 лютого 2023 року. Фото: Тетяна Іскоростенська для Суспільне Житомир

У вироку суду йдеться, що обвинувачений свою вину у вчиненні даного кримінального правопорушення визнав повністю та щиро розкаявся у скоєному, підтримав угоду про визнання винуватості із прокурором Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури і просив її затвердити. При цьому пояснив, що укладення угоди є цілком добровільним, він повністю розуміє характер обвинувачення, вид покарання та не бажає проведення судового розгляду по даному кримінальному провадженні.

Скірншот з вироку Червоноармійського районного суду

Обставини, що пом’якшують покарання обвинуваченого, є щире його каяття та активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення. Запобіжний захід обвинуваченому не обирався. Цивільний позов по даному кримінальному провадженню не заявлявся.

Також у вироку йдеться, що обвинуваченого звільнюють 4 від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом двох років іспитового строку не вчинить нового злочину. До того ж, чоловік має впродовж цих двох років періодично приходити до поліції для реєстрації та повідомляти про зміну свого місця проживання, роботи або навчання.

На вирок суду може бути подана апеляція. Якщо такого не буде, то вирок суду набере законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Що відомо

  • Одинадцятого лютого Суспільне Житомир публікувало відеосюжет, знятий у селі Буряківка Пулинської громади. Одного з місцевих жителів Ігоря Прокопенка звинувачували в тому, що він вбив та повісив сусідського пса – свідками жорстокого вбивства тварини стали троє дітей, які зафільмували відео на телефон. Власниця собаки сказала журналістам Суспільного, що сама попросила зробити щось із її собакою Жулею, бо та весь час приводила багато цуценят.
  • Сімнадцятого лютого жителю села Буряківка Пулинської громади, який повісив сусідського пса, оголосили підозру у кримінальній справі про жорстоке поводження з тваринами.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube