В Івано-Франківську волонтери благодійного фонду "Вірні" передали чотири позашляховики на фронт

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківську волонтери благодійного фонду "Вірні" передали чотири вживані позашляховики для бійців Збройних сил України. Дві автівки призначені для окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, ще дві — для 81 окремої аеромобільної бригади та спецпризначенців. Про це Суспільному розповів засновник фонду Андрій Матійчик.

З його слів, наразі найлегше знайти позашляховики у Великій Британії, де і купили три з чотирьох автомобілів. Разом з ремонтом транспорт обійшовся волонтерам у 18 тис. фунтів стерлінгів.

"Головне — підготувати автівку, щоб була справна ходова, мотор, коробка передач. Тобто стан має бути майже ідеальний. Хоча автомобілі вікові, але ми доводимо їх майже до такого стану", — каже Андрій Матійчик.

Військовослужбовець президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького Павло. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Військовослужбовець президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького Павло каже: автівки поїдуть одразу на передову.

"Автомобілі такої прохідності потрібні, тому що звичайні машини не всюди проїжджають. Буває, що їх не на довго вистачає — день-два і навіть відновленню не підлягають. Тому ми дуже потребуємо таких авто", — каже Павло.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Окрім цих чотирьох позашляховиків, учасники благодійного фонду "Вірні" передали на фронт дев'ять автівок, каже Андрій Матійчик. З його слів, волонтери фонду виконують і спеціальні замовлення від військових.

"Попередні авто ми віддавали з нічним баченням. Іноді потрібно було трохи більше підняти машину, бо зараз ті шляхи, які залишилися, – в доволі поганому стані, й потрібно, щоб автівки долали ці погані дороги", — каже Андрій Матійчик.

Засновник благодійного фонду додає: намагаються купляти автівки у власників, бо це коштує дешевше. Окрім транспорту, військові звертаються до них й з проханням про дрони різних видів.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції