У Полтаві актори готуються до вистави "Той самий Мюнхгаузен": коли прем’єра

фото: Суспільне Полтава

У Полтавському обласному театрі імені Миколи Гоголя триває підготовка до вистави "Той самий Мюнхгаузен". Презентувати її мали торік, однак через війну це не вдалося, повідомила Суспільному керівниця літературно-драматургічної частини театру Ольга Юшкевич.

В обласному театрі імені Миколи Гоголя триває підготовка до прем’єри вистави "Той самий Мюнхгаузен".

Анна Денисенко виконує одну із головних ролей – доньку аптекаря, яка є коханою барона Мюнхгаузена.

"У кожній ролі щось ти знаходиш близьке до себе, те, що близьке тобі. Є, звісно, те, що протилежне тобі. Що можу сказати точно: протилежне, те, що моя героїня усілякими способами готова на те, аби стати дружиною. Для неї важлива біла сукня, важливо те, що говорять люди", — каже акторка обласного театру імені Гоголя Анна Денисенко.

Підготовка до вистави в обласному театрі імені Миколи Гоголя. фото: Суспільне Полтава

Актори тренуються щодня. Нині відпрацьовують увесь сценарій, каже Ольга Юшкевич.

"Зараз доробляються декорації до цієї вистави, дошиваються костюми. Зазвичай, підготовка триває десь місяць. Цю виставу ми планували показати полтавцям ще минулого року, але війна нам завадила", — говорить керівниця літературно-драматургічної частини обласного театру імені Гоголя Ольга Юшкевич.

За словами Ольги Юшкевич, автор вистави режисер-поставник із Херсона Сергій Павлюк.

"Був створений оригінальний матеріал. Тобто Сергій Миколайович Павлюк зазвичай бере не просто п’єсу. Це був взятий роман "Пригоди барона Мюнхгаузена", з якого він вибрав найяскравіші такі моменти саме для його режисерської концепції", — додає Ольга Юшкевич.

Обласний театр імені Миколи Гоголя. фото: Суспільне Полтава

У виставі задіяні близько 20 артистів. Вікторія Ягідка виконує роль герцогині.

"Герцогиня – кинута, зраджена жінка, яка мстить чоловікові, така трохи легковажна. Трішки є стервозності. Дуже цікавий режисер, зірковий акторський склад, і мені як вокалістці, дуже цікаво себе проявити і як вокалістку, і як драматичну актрису", — розповідає акторка обласного театру імені Гоголя Вікторія Ягідка.

За словами Ольги Юшкевич, прем’єра вистави відбудеться 26 та 27 березня до Дня театру.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції