Майже 80 приходів: війська РФ протягом 2 березня інтенсивно обстрілювали прикордоння Чернігівщини

ФОТО: Володимир Нідзельський

Російські війська протягом 2 березня інтенсивно обстрілювали прикордоння Чернігівщини. Під вогонь потрапили Новгород-Сіверська, Сновська та Семенівська громади. Останню ворог обстрілював найбільше: двічі вдень, двічі ввечері та один раз вночі.

Цю інформацію Суспільному повідомила речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова.

Зокрема, зранку о 09:02 Новгород-Сіверську громаду обстріляли зі ствольної артилерії. Прикордонники зафіксували 13 приходів. Вогонь вівся з російського села Случовськ.

Сновську громаду обстріляли двічі за день — о 12:35 та 13:40. В першому випадку прикордонники зафіксували шість вибухів з САУ з боку російського села Чорноземний Городок, в другому — вісім вибухів зі ствольної артилерії з боку Маніва.

Семенівську громаду почали обстрілювати з 12:25 з боку російського села Оптені. Вогонь вели з мінометів 120 мм калібру. Прикордонники зафіксували сім вибухів. О 13:00 окупанти продовжили обстріл громади вже з артилерії — 30 вибухів. Потім ввечері, о 23:10 та о 23:20 з того ж населеного пункту окупанти вели мінометний вогонь — дев'ять вибухів. Після опівночі прикордонники зафіксували ще три приходи з міномета 120 мм калібру.

Внаслідок обстрілів постраждали декілька житлових будинків в одній з громад.

Будинок, пошкоджений обстрілами. ФОТО: Володимир Нідзельський

Вирва та уламки від снарядів. ФОТО: Володимир Нідзельський

Читайте також

На Чернігівщині затримали нетверезого чоловіка з бойовою гранатою, який погрожував підірвати поліцейських

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.