"Мета нашого фонду наближати перемогу": подружжя одеситів відправляють ЗСУ медичну допомогу

Ексклюзивно

Подружжя одеситів Катерина та Антон Лисевичі заснували сімейний фонд під назвою "Цифрові лисиці". Вони закуповують засоби тактичної медицини з різних країн світу. Замовлення від військових надходять до них з Миколаївщини, Херсонщини, а також з Донецького та Запорізького напрямків. Про свою роботу вони розповіли Суспільному.

Нещодавно пара отримала посилку для українських захисників з Польщі. У ній засоби тактичної медицини, які невдовзі потраплять до аптечок бійців ЗСУ. За словами Катерини Лисевич, вони закупили протиопікові пов’язки та оклюзійкиВисокоефективна оклюзійна пов'язка, призначена для лікування проникаючих ран на грудній клітині., які у них запитували.

"Це Chest seal, це доволі якісні оклюзійні пов’язки. Відкриймо подивимось. Це наліпки, які використовують для великих поранень. Це на передову, ми працюємо там, де найбільш гаряче. Ми працюємо з військовими частинами, з ТрО", — пояснюють засновники фонду Катерина та Антон.

Оклюзійні пов'язки. Фото: Суспільне Одеса

Засоби тактичної медицини. Фото: Суспільне Одеса

За словами Антона Лисевича, постачання якісних аптечок бійцям є важливим напрямком волонтерства, оскільки поранений має 40 хвилин для того, що стабілізувати свій стан до отримання медичної допомоги.

"Ми займаємось такмедом, бо такмеду ніколи не буває багато. І багато волонтерів допомагає з дронами. З раціями та акумуляторами, А такмед він дуже специфічний. Дуже коштовний, дорогий, саме тому ми допомагаємо цим. Одна маленька така штука може врятувати одне життя", — розповідає волонтер.

Військові, які отримали тактичну медицину від фонду. Фото: Катерина та Антон Лисевичі

Свій сімейний фонд подружжя заснувало в травні. Як вони стверджують, 80% бюджету це кошти Катерини та Антона, решта – допомога друзів та благодійні внески. Вони кажуть, що для фонду важливо знаходити найкращі ціни на засоби тактичної медицини.

"Загалом це 6325 євро. Ми закупили 200 оклюзійок і загалом усіх розмірів 96 протиопікових пов’язок. Це виглядає не дуже прикольно, це не квадрокоптер якийсь, чи тепловізор. Але ця штука допоможе там, де не допоможе більше нічого", — зазначають одесити.

Військові, які отримали тактичну медицину від фонду. Фото: Катерина та Антон Лисевичі

Фонд отримує замовлення на конкретні складові аптечки від військовослужбовців. Крім цього Антон та Катерина самі шукають нові бригади, яким потрібні засоби тактичної медицини. Подружжя також передавало допомогу одеським 28 бригаді та 126 бригаді ТрО.

"Мета нашого фонду – наближати перемогу, щоб якомога більше представників збройних сил та сил оборони залишились живими. Щоб повернулись усі додому і якомога швидше", — кажуть волонтери.

Антон та Катерина Лисевичі. Фото: Суспільне Одеса

Читайте також

  • Квадрокоптери, сітки, авто та аптечки: які організації в Одесі допомагають ЗСУ
  • Зібрали 2,5 мільйона для військових за добу: інтерв’ю з одеською волонтеркою Катериною Ножевніковою
  • "Грати поки не буде перемоги": на Одещині маленькі музиканти зібрали майже 25 тисяч гривень для військових

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області