На Бахмутському напрямку фронту ситуація ускладнюється — Зеленський

Бахмут, Донецька область, фото: AP

На Донеччині, на Бахмутському напрямку фронту ситуація постійно стає складнішою, заявив у вечірньому зверненні наприкінці 369-го дня повномасштабної війни президент Володимир Зеленський.

Особлива увага нині, сказав він, — ситуації на сході.

"Бахмутський напрямок — ситуація стає постійно складнішою. Постійно ворог знищує все, що можна використовувати для захисту наших позицій, для закріплення й оборони".

Воїни, які обороняються на Бахмутському напрямку, — справжні герої, наголосив президент

"Я дякую кожному й кожній, хто героїчно тримає цей напрямок та інші напрямки на Донбасі. Дякую кожному й кожній, хто допомагає нашим воїнам і робить усе, щоб наші оборонці мали якнайбільше зброї, далекобійної зброї, потужної зброї", — сказав Зеленський.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр також заявила, що армія РФ нарощує "інтенсивність штурмових дій".

"Найскладніша обстановка залишається на Бахмутському напрямку. Ворог під час наступальних дій використовує тактику виснаження і тотального руйнування", — додала Маляр.

Що відомо про бої на Донеччині

Як повідомив у вечірньому зведенні 27 лютого Генштаб ВСУ, російське військо зосереджує основні зусилля на штурмі Куп’янського, Лиманського, Бахмутського, Авдіївського та Шахтарського напрямків та збільшує чисельність військових.

Атаки на Авдіївському та Шахтарському напрямках в напрямку Кам’янки, Красногорівки та Мар’їнки Донецької області були безуспішними, додали у Генштабі.

Читайте також

У Бахмуті ускладнилася ситуація на північному фланзі: військовий розповів про ситуацію у місті та на його околицях

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram