Якщо Росія не отримає гідну відповідь на свою агресію зараз, потім вона нападе на іншу країну — Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов, Фото: Getty Images

Російський президент Володимир Путін є "двійником" німецького диктатора Адольфа Гітлера, тому якщо українські танки з'являться на Красній площі в Москві, це буде справедливо.

Про це в інтерв'ю британському виданню The Sun заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Данілов зауважив, що Росія має отримати гідну відповідь на свою агресію проти України, бо через кілька років РФ знову вторгнеться в якусь іншу країну.

"Якщо ми не дамо їм належної відповіді, це лише питання часу, коли вони вторгнуться в іншу країну", — сказав він.

Данілов підкреслив, що Володимир Путін увійде в історію як людина, яка розвалила Росію. Секретар РНБО впевнений, що процес розпаду РФ уже розпочався, і його неможливо зупинити.

"Путін увійде в історію як людина, яка зруйнувала Росію. Мене найбільше непокоїть у найближчі 12 місяців те, що Захід не розуміє, що Росія буде роздроблена. Це неминуче. Це схоже на виверження вулкана. Процес уже почався, і його не можна зупинити", — сказав секретар РНБО.

Останні заяви секретаря РНБО Олексія Данілова

Данілов 16 лютого заявив, що російські війська мають намір захопити Бахмут до 24 лютого у першу річницю повномасштабного вторгнення в Україну та планують провести масовану серію ракетних ударів у цей день.

У попередньому інтерв'ю азербайджанському виданню Report секретар РНБО заявив, що Україна має повне право зброєю власного виробництва знищувати об'єкти на території Росії, які є загрозою для українців.

Читайте також

Кіберзлочинці розсилають листи від імені РНБО — Держспецзв'язку

Данілов відповів Медведєву щодо поділу України "за корейським сценарієм"

Вибір редакції