У Полтавському обласному театрі скасували обмеження щодо кількості глядачів під час вистав

Від лютого в обласному театрі імені Гоголя продають квитки на усі місця в глядацькій залі, а це близько п’яти сотень. Про це Суспільному розповіла керівниця літературно-драматичної частини закладу Ольга Коваленко.

Продавати квитки на усі місця у залі театру почали тому, що обладнали ще одне приміщення під укриття. До цього кількість глядачів обмежували до 150 людей, бо саме стільки могли розмістити в укритті у разі повітряної тривоги, розповіла Ольга Коваленко.

«Намагаємося поступово збільшувати кількість квитків, переобладнали ще приміщення під укриття, додались місця. І ще багато людей не йдуть у театральне укриття, а виходять з приміщення, або прямують до сусідніх бомбосховищ», - каже Ольга Коваленко.

У січні під час вистав у театрі займали усю дозволену кількість місць, каже керівниця літературно-драматичної частини закладу. Тоді театр відвідали близько 3 тисяч глядачів.

Що відомо

Через повномасштабне вторгнення обласний театр імені Гоголя призупиняв показ вистав. Відновити їх вдалося у жовтні 2022-го року, повідомила керівниця літературно-драматичної частини театру Ольга Коваленко.