У Луцьку попрощалися з бійцем Русланом Тіщенком та офіцером військового ліцею Олександром Дорошенком

Доповнено
Прощання з лучанами Русланом Тіщенком і Олександром Дорошенком, 3.02.2023 року. Фото: Суспільне Луцьк

В обласному центрі Волині провели в останню путь військовослужбовця, лучанина Руслана Тіщенка та викладача військового ліцею імені Героїв Небесної Сотні Олександра Дорошенка. Відспівали чоловіків 3 лютого у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, – передає кореспондент Суспільного.

Провести в останню путь захисника, який обороняв східний рубіж держави, та померлого викладача освітнього закладу прийшли рідні, знайомі, небайдужі жителі міста, вихованці ліцею, військові, духовенство та представники влади.

Фото: Суспільне Луцьк

46-річного лучанина Руслана Тіщенка призвали на військову службу 21 листопада по мобілізації в складі стрілецького батальйону. Він був головним сержантом. Загинув військовослужбовець 22 січня, потрапивши під артилерійський обстріл в районі села Василівка на Донеччині.

На фото у рамці – загиблий у бою лучанин Руслан Тіщенко. Фото: Суспільне Луцьк

Як розповів Суспільному його товариш Юрій Андрійчук, Руслан пішов на службу добровольцем.

"Під час повномасштабного вторгнення ми з ним спілкувалися, він рвався все туди піти на захист нашої землі. Пішов добровольцем. Не так довго він там пробув. Добродушний, він любив своїх дітей, внука обожнював свого, внук для нього був все", – каже чоловік.

Юрій Андрійчук. Фото: Суспільне Луцьк

У загиблого воїна залишилися вже дорослі син та донька, яких виховував сам разом зі своєю мамою, та онук. Двоюрідна сестра Руслана Тіщенка Ауріка Яворська розповіла, що її брат був чудовою людиною й завжди на позитиві. "Завжди любив веселі історії розказувати. Чудова був людина... Пішов захищати свою країну, як всі", – говорить жінка.

Ауріка Яворська. Фото: Суспільне Луцьк

Педагог, офіцер-вихователь Олександр Дорошенко із Луцька помер у 56-річному віці внаслідок тривалої хвороби. Як розповів Суспільному його товариш Петро Матвіюк, чоловік був хорошим другом.

"Дуже давно його знав. Він ще колись працював в школі 23-й, потім перейшов в ліцей. Син в мене також закінчував ліцей. Шкода, таке в нас життя. Хлопців там забирають, тут люди гинуть", – сказав чоловік.

Петро Матвіюк. Фото: Суспільне Луцьк

Після завершення богослужіння домовини з двома лучанами під звуки дзвонів й солдатської сурми пронесли Театральним майданом.

Лучанина Руслана Тіщенка поховали на Алеї почесних поховань у місті Рожище в Луцькому районі. Олександра Дорошенка похоронили на кладовищі у селі Гаразджа біля Луцька.

Що відомо

  • Про загибель 46-річного сержанта Руслана Тіщенка 30 січня повідомили в Луцькій міській раді. Лучанин служив у війську з листопада 2022 року.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.