У Новомиколаївській громаді на Запоріжжі облаштували "Пункт незламності"

Пункт незламності Новомиколаївської громади. Фото: Суспільне Запоріжжя

З грудня 2022 року в Новомиколаївській громаді Запорізького району запрацював пункт незламності. Він розташований у спеціалізованій загальноосвітній школі та розрахований на 100 осіб.

Як працює новий "Пункт незламності" на Запоріжжі дізнавалися кореспонденти Суспільного.

Директорка навчального закладу Вікторія Гелетій розповідає, що там є все необхідне: продукти, вода, генератор, буржуйка, дрова, спальники, місця для перепочинку та укриття. Працює "Пункт незламності" цілодобово.

Вікторія Гелетій, директорка Новомиколаївської школи. Фото: Суспільне Запоріжжя

"Сюди можуть підійти люди, які не можуть на певний момент обігрітися, у яких розряджені телефони і гаджети. "Пункт незламності", на випадок вимкнення світла, оснащений генератором, який може забезпечити і підігрів чайників, і зарядки, - каже директорка.

У "Пункті незламності" працює їдальня, є кімната матері та дитини. А у спортзалі облаштовані спальні місця для тих, хто хоче зігрітися й перепочити.

Кімната матері та дитини у Новомиколаївському "Пункті незламності". Фото: Суспільне Запоріжжя

"Пункт Незламності" у Новомиколаївській громаді. Фото: Суспільне Запоріжжя

Їдальня у "Пункті незламності" Новомиколаївської громади. Фото: Суспільне Запоріжжя

“Водою ми забезпечені - у нас є величезні баки для води, вони стоять на кухні. Також є бочки, які наповнені водою, у нас є басейн. Тобто, водою на перші 3-5 днів забезпечені”.

"Пункт незламності" Новомиколаївської громади. Фото: Суспільне Запоріжжя

Фото: Суспільне Запоріжжя

Як Суспільне повідомляло раніше, з початку повномасштабної війни у Новомиколаївській громаді зросло навантаження на інфраструктуру, а надходження до бюджету - зменшилися. За словами селищного голови Сергія Шамайди, одна з причин - наплив переселенців. Їх у громаді близько 1300, зокрема, з Оріхова та Гуляйполя.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber