НКРЕКП оштрафувала "Полтаваобленерго" на 85 тисяч гривень

фото: pixabay

31 січня на відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалили рішення про накладення штрафу на підприємство "Полтаваобленерго".

Акціонерне товариство оштрафували на 85 тисяч гривень. В обґрунтуванні до проєкту постанови йдеться, що штраф призначили за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

Як повідомив під час відкритого засідання комісії директор департаменту ліцензійного контролю Ярослав Зеленюк, порушення виявили під час позапланової виїзної перевірки щодо відключень електроенергії. Зокрема, зафіксували, що з 2 грудня до 1 січня на сайті підприємства не розмістили інформацію щодо застосування графіків погодинних відключень.

Крім того, з’ясували, що "Полтаваобленерго" застосували одразу дві черги із графіка погодинних відключень та перевищили термін тривалості перерв у електропостачанні.

Що відомо

  • Із 20 жовтня в Україні запровадили обмеження на користування електроенергією. Про це в ефірі телемарафону на Суспільному заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. Це пов’язано з російськими обстрілами енергетичної інфраструктури в Україні.
  • У Полтавській області можуть змінити графік відключень електроенергії та розділити його на шість черг. Про це під час апаратної наради 30 січня повідомив директор обласного департаменту житлово-комунального господарства та енергетики Едуард Рева.