Музей екології гір Карпатського біосферного заповідника знову відкритий для відвідувачів після ремонту

Карпатський біосферний заповідник

Музей екології гір Карпатського біосферного заповідника знову відкритий для відвідувачів після завершення ремонту. Про це повідомляють на сторінці заповідника у Facebook.

Впродовж декількох місяців у музеї проводився капітальний ремонт покрівлі, завдяки співпраці заповідника з іноземним проєктом SNPA та фінансувався коштами Франкфуртського зоологічного товариства. Через це робота музею була тимчасово припинена. Наразі роботи завершені і в музеї знову готові приймати екскурсантів.

Карпатський біосферний заповідник

"У музеї ви зможете дізнатися де знаходиться найбільша карстова печера Карпат "Дружба", букові праліси Карпат, спадщина ЮНЕСКО, єдиний рівнинний осередок зростання нарцису вузьколистого. Також буде цікаво почути про те, коли в Карпатах виникли перші поселення людей, або як ведеться полонинське господарство та виготовляється бриндзя, чи як сплавляли ліс по річках. А ще — зіграти на трембіті, цимбалах та дримбі. У природничому розділі можна побачити багаті геологічні, палеонтологічні колекції, реалістичні об'ємні діорами та панно", — повідомляють у заповіднику.

Карпатський біосферний заповідник

Музей працює щодня з 8.30 год по 16.00 год. Обідня перерва з 12.00 год по 13.00 год. Вихідний: субота, неділя.

Читайте також:

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram