Учні та вчителі зруйнованого ракетою РФ ліцею в Лозовій отримали iPad для навчання

Директор зруйнованого ліцею №8 в Лозовій показує планшет. 24 січня 2023 року. Фото: Юлія Токар/Суспільне Харків

495 планшетів отримали учні та вчителі 8 школи у Лозовій на Харківщині. Нові iPad для навчального закладу, який у вересні 2022 року зруйнувала російська ракета, передали благодійники, розповів директор ліцею Сергій Решетов.

Дев'ятикласниця Поліна навчається у лозівському ліцеї №8, який у вересні минулого року зруйнувала російська ракета. Відтоді дівчина займається дистанційно вдома, другий тиждень вчиться з новим iPad, який отримала від благодійників.

"У нас деякі діти навіть плакали від радості, бо у декого навіть немає телефона", — каже Поліна.

Дев'ятикласниця Поліна. 24 січня 2023 року. Фото: Юлія Токар/Суспільне Харків

У сусідній з Поліною кімнаті, поки дівчина вчиться, урок зі свого iPad проводить мама Поліни Яна Антонова — класна керівниця доньки. Жінка каже, зараз щодня користується новим планшетом, раніше доводилося працювати зі старим ноутбуком.

За словами вчительки, тепер на перевірку домашніх завдань та заповнення журналів вона витрачає менше часу.

"Якщо раніше мені потрібно було писати коментар дитині текстовий, пояснювати треба було, що у першій нерівності неправильно розкриті дужки чи неправильно перенесені доданки, неправильно змінений знак, то тепер це зробити значно краще, значно простіше", — говорить вчителька.

Яна Антонова. 24 січня 2023 року. Фото: Юлія Токар/Суспільне Харків

Для усіх учнів та вчителів ліцею 495 планшетів привезли благодійники, розповідає директор школи Сергій Решетов. Каже, зараз роздали вже більшість з них, цими планшетами діти та вчителі користуватимуться доки навчаються та працюють у ліцеї.

"Це не є власністю родини чи учня, якому надано цей планшет. При випуску з нашого закладу, наприклад, після 9 чи 11 класу, учень повинен буде повернути цей планшет в заклад, а також при переході в інший заклад", — пояснив директор.

Це вперше після руйнування ліцей№8 отримує техніку від благодійників, каже його директор. За словами Сергія Решетова, наразі такої допомоги достатньо для повноцінних дистанційних занять.

Що відомо

  • Ліцей №8 — найстарший у Лозовій, заснований у кінці ХІХ століття. Після Другої світової війни школа переїхала у нову будівлю, але 2008 року пошкодили і її — неподалік вибухали снаряди під час пожежі на арсеналі. Тоді школу повністю відновили. Росіяни влучили в ліцей 13 вересня 2022 року.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube