Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко написав заяву на звільнення з посади

Суспільне Кропивницький

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко написав заяву на звільнення. Про це він повідомив на своїй сторінці в телеграм.

За повідомленням, заяву про звільнення з посади він написав 23 січня.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко написав заяву на звільнення з посади. Фото: телеграм-канал Кирила Тимошенка

"Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість робити добрі справи кожного дня і кожної хвилини. Дякую кожному очільнику обласних військових адміністрацій. Ми з вами змогли побудувати найпотужнішу команду в країні. Ви дійсно круті. Ви справжні воїни світла!", – зазначив він у дописі.

Відповідний указ про звільнення з’явився на сайті Офісу Президента України.

"Звільнити Тимошенка Кирила Владленовича з посади Заступника Керівника Офісу Президента України згідно з поданою заявою", – йдеться на сайті.

Що відомо про Кирила Тимошенка

Згідно з інформацією на сайті президента, Тимошенко народився у 1989 році. Закінчив Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара. У 2005 році розпочав трудову діяльність на Телекомпанії "Приват ТБ Дніпро" (9 канал). З 2011 року працював продюсером низки продакшн-студій, у тому числі "07 Продакшн", а також ТОВ "Мамас фільм продакшн".

У 2016 заснував агенцію "GOODMEDIA", що надає послуги в теле- та кіновиробництві, PR та консалтингу, організації івентів. Працював як продюсер над створенням більше 100 рекламних та соціальних роликів, понад 30 публіцистичних проектів, більше як 10 документальних та художніх фільмів.

Указом президента 21 травня 2019 року призначений заступником глави адміністрації президента, а 25 червня 2019 року призначений заступником керівника Офісу президента.

У жовтні 2022 року видання BIHUS info повідомило, що Тимошенко їздить на позашляховику "Chevrolet Tahoe", який компанія "General Motors" передала Україні для вивезення громадян із зони бойових дій і гуманітарних місій.

Читайте також

Справа Трухіна: обвинувальний акт передали до суду — САП

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро