Через "Київ Цифровий" тепер можна подати заявку до контактного центру 1551

Доповнено
Фото: УНІАН

У міському застосунку "Київ Цифровий" з'явилася нова функція. Відтепер у додатку можна створити заявку до контактного центру Києва 1551. Про це повідомив заступник голови КМДА з питань цифровізації Петро Оленич.

"Київ Цифровий" тепер інтегрований з контактними центром Києва 1551. Створити звернення в застосунку можна в розділі "Допомога". Отримуйте відповіді на будь-які питання про місто, повідомляйте про роботу комунальників та робіть Київ кращим!", — написав Оленич у Telegram.

Розділ можна знайти, натиснувши на фото профілю. Користувачі, які мають акаунт у застосунку 1551, зможуть одразу створити звернення. Не зареєстровані у 1551 користувачі автоматично перейдуть на екран завантаження застосунку, додали у КМДА.

У 1551 приймають заяви з питань житлово-комунального господарства, транспорту й доріг, благоустрою та інших питань, які потребують вирішення в місті. У КМДА нагадали що можна зареєструвати звернення за допомогою офіційного вебпорталу, мобільного застосунку "1551" або зателефонувати за номером 1551 – зі стаціонарного та мобільного.

Що відомо про застосунок "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City. Додаток надає користувачеві можливість поповнювати зі смартфона транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, голосувати за проєкти з благоустрою міста та електроні петиції.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту, також у застосунку можна підписувати електронні петиції.

16 листопада Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за міський застосунок "Київ Цифровий". Нагородження відбулося на конгресі Smart City Expo в Барселоні.

Читайте також

У "Київ Цифровий" стартувало нове опитування про українську мову