Запобіжний захід голові Полтавської ТГ Мамаю: судді Октябрського оголосили самовідводи

Суспільне Полтава

Клопотання про обрання запобіжного заходу Полтавському міському голові направили до апеляційного суду, аби там вирішили питання про передачу до іншого суду. Про це 18 січня Суспільному розповіла прессекретарка Октябрського суду Олена Загорулько.

Полтавський апеляційний суд знову розглядатиме подання щодо передачі клопотання про обрання запобіжного заходу для Олександра Мамая та його відсторонення від посади міського голови до іншого суду.

В Октябрському райсуді не можуть розглянути цю справу через те, що слідчі судді оголосили самовідводи. Причини цього не уточнюють.

У Октябрському райсуді Полтави нині працюють семеро слідчих суддів, шестеро з них заявили самовідводи. Одна людина перебуває на лікарняному.

Що відомо

  • 15 грудня під час брифінгу Олександр Мамай повідомив дані про нову військову частину у Полтаві. Через це 29 грудня правоохоронці вручили йому підозру.
  • Як повідомив керівник обласної прокуратури Антон Столітній, для голови Полтавської міськради клопотатимуть про тримання під вартою та відсторонення від посади. Санкція статті, за якою підозрюють Олександра Мамая, передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі.
  • 11 січня в Полтавському апеляційному суді вдруге ухвалили рішення про повернення клопотання про призначення запобіжного заходу голові Полтавської міської ради Олександру Мамаю та його відсторонення від посади до Октябрського райсуду.