Київ отримав від США спецтехніку та генератори для міських систем теплопостачання

Аварійні бригади КП "Київтеплоенерго" Фото: КП "Київтеплоенерго"/Facebook

Сполучені Штати Америки надають спецтехніку для полегшення роботи київських комунальників. Так, за програмою міжнародної технічної допомоги USAID "Проєкт енергетичної безпеки" комунальне підприємство "Київтеплоенерго" отримає 4 екскаватори та понад 130 генераторів. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, сучасні екскаватори-навантажувачі JCB вже доставлені в столицю і найближчим часом будуть задіяні в роботі. Техніка допоможе аварійним бригадам швидше усувати пориви тепломереж і відновлювати подачу тепла в оселі киян, адже нині в місті трапляється по 30-40 випадків пошкоджень тепломереж щодня.

Дизельні генератори від USAID теж призначені для роботи систем опалення міста.

"Ми прагнемо організувати безперебійну роботу теплової інфраструктури, щоб лікувальні заклади, соціальна сфера та житлові будинки були з теплом. Тому, перш за все, забезпечили генераторами ті котельні, де існують труднощі із резервним електроспоживанням для обладнання. Це скоротить терміни відсутності тепла у домівках киян під час відключень електрики", — пояснив Віталій Кличко.

Що відомо

За сприяння USAID "Проєкт енергетичної безпеки" у Києві цьогоріч замінили 11 кілометрів тепломереж, пошкоджених унаслідок ракетних обстрілів. Для цього Уряд США передав труби та обладнання вартістю 1,3 млн доларів. Це дозволило відновити централізоване теплопостачання для понад 20 тисяч мешканців Києва. Програма відновлення тепломереж реалізована на 6 ділянках у Подільському, Шевченківському, Оболонському та Святошинському районах, де інфраструктура міста зазнала найбільших руйнувань.

Читайте також

ДСНС застерігає: через холоди на Київщині почастішали отруєння людей чадним газом