Тренінги, майстер-класи, лекції: простори Vcentri Hub за рік відвідали понад 20 тис киян

Фото: КМДА

Столичні громадські простори Vcentri Hub продовжують працювати в умовах воєнного стану. З початку року участь у заходах, що відбувалися на базі хабів, взяли більше 20 тисяч киян. Про це повідомила заступниця голови Київської міськдержадміністрації Марина Хонда.

За її словами, через російське вторгнення у цих закладах почали проводити заходи, продиктовані часом та умовами. Зокрема, за підтримки посольства Великої Британії відбулося 205 тренінгів із домедичної допомоги, поведінки в разі ядерної та хімічної атак, основ мінної безпеки.

Тренінги, майстер-класи, лекції: простори Vcentri Hub за рік відвідали понад 20 тис киян. Фото: КМДА

Такі заняття у приміщеннях Vcentri Hub відвідали понад 5 тисяч киян.

Тренінги, майстер-класи, лекції: простори Vcentri Hub за рік відвідали понад 20 тис киян. Фото: КМДА

Заступниця голови КМДА додала, що в хабах постійно проводять різноманітні майстер-класи, просвітницькі заходи та акції для внутрішньо переміщених осіб. Так, громадська організація "Українська жіноча варта" проводить там заняття з тактичної медицини та самооборони для жінок. Ці тренінги відвідали більше 250 киянок.

Тренінги, майстер-класи, лекції: простори Vcentri Hub за рік відвідали понад 20 тис киян. Фото: КМДА

"Коли ми планували створення хабів, то бачили їх майданчиком для діалогу влади та громади. І дуже приємно констатувати, що наші сподівання перевершилися. Зараз це —платформа, яка об’єднала всіх перед спільними викликами", — зазначила Марина Хонда.

Що відомо

  • У серпні цього року у Голосіївському районі Києва запрацював третій у столиці громадський простір Vcentri HUB. Це — місце для комунікації влади, громади, неурядових організацій та соціально відповідального бізнесу. Центр мав відкритися у березні, але завадила війна.
  • Упродовж вересня цього року у Київських громадських просторах VcentrіHUB проводили тренінги, на яких навчали правилам поведінки під час критичних ситуацій. Зокрема, як діяти при ядерній та хімічній загрозах.
  • Загалом із початку повномасштабної війни на базі Vcentri HUB відбулося понад 470 заходів, 25% із яких – для вимушених переселенців.

Читайте також

Як оплатити "комуналку" через інтернет: у Києві проведуть лекції для людей похилого віку