Школяр з Дніпропетровщини став переможцем Міжнародної виставки винаходів і дизайну

Фото: Жовтоводська міська рада

Учень ліцею №3 з Жовтих Вод, що на Дніпропетровщині, Ігор Микитенко став переможцем Міжнародної виставки винаходів і дизайну. Про це йдеться в повідомленні телеграм-каналу Жовтоводської міської ради.

1-3 грудня в тайванському місті Гаосюн відбулася одна з найбільших виставок винаходів і дизайну в Азії KIDE. Україну на цьому заході представили 18 молодих науковців із 10 областей.

Робота 11-класника Ігоря Микитенка, присвячена аналізу географії та переробного потенціалу несанкціонованих звалищ сміття в Дніпропетровському регіоні, здобула перше місце.

За підсумками Міжнародної виставки винаходів і дизайну, українська команда виборола 11 золотих, сім срібних, бронзову медалі, а також спеціальну нагороду Best Group Award.

Що відомо

  • Ігор Микитенко – член Дніпропетровського відділення Малої Академії наук України. Останні два роки він працює над проблемами чистоти міст регіону, сортування сміття і його переробки.
  • 2021 року Ігор Микитенко узяв участь у XXII Міжнародній науково-практичній конференції «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».
  • У 2022-му хлопець став переможцем Всеукраїнського конкурсу захисту робіт Малої Академії наук України та пройшов дворівневий контроль на знання і розуміння теми англійською мовою.

Читайте також

Настільні ігри, театр тіней та спілкування: як сумчани розважають дітей під час відключень електрики

"Скринька доброти": на Дніпропетровщині влаштували благодійну акцію до Дня Миколая

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро