"Ворскла" втретє поспіль здобула перемогу в Кубку України з футболу серед жінок

ФК "Ворскла"

У фіналі полтавки обіграли "Колос" із рахунком 2:0.

У Кубку України з футболу серед жінок визначилися переможниці 2022 року. У фіналі зійшлися лідерки чемпіонату України – полтавська "Ворскла" – та ковалівський "Колос", який наразі посідає четверте місце у Вищій лізі.

На шляху до фіналу "Ворскла" здолала у півфіналі криворізький "Кривбас" (3:1), а "Колос" – володимирський "Ладомир" (1:0). Обидві команди-фіналістки визначилися в овертаймі.

"Ворскла" та "Колос" уже зустрічалися в новому сезоні чемпіонату України: в жовтні їхній поєдинок завершився перемогою полтавок із рахунком 2:0. Цього разу перемога знову була за підопічними Наталії Зінченко.

Полтавська команда забила ранній гол уже на другій хвилині матчу. Рахунок відкрила нападниця Яна Калініна.

Невдовзі, на 17-ій хвилині, рахунок подвоїла 19-річна захисниця "Ворскли" Яна Котик.

У підсумку підопічним Людмили Покотило так і не вдалося відповісти фавориткам забитими голами. Переможницям з рахунком 2:0 стала "Ворскла".

Кубок України (жінки). Фінал

• "Ворскла" (Полтава) – "Колос" (Ковалівка) 2:0

Голи: Калініна, 2, Котик, 17

Таким чином футболістки "Ворскли" втретє поспіль стали володарками Кубка України. Раніше команда здобувала титул у 2020 і 2021 роках під назвою "Житлобуд-2" Харків.

• Новий Кубок України мав відбутися ще в сезоні 2021/22, проте був перерваний через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.
  • "Ворскла" – триразові чемпіонки України з футболу (2016, 2017, 2020). Також були лідерками в сезоні 2021/22, який було достроково завершено через російську агресію.
  • Полтавська команда виступає під новою назвою з вересня 2022 року як правонаступниця харківського "Житлобуд-2", що був заснований 2004 року.