"Ваша кров воює також". В Івано-Франківську працівники МВС здавали кров для військових

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківську працівники Територіального сервісного центру МВС України здавали кров для військовослужбовців. Також за бажанням могли перевіритися на ВІЛ, повідомляє кореспондентка Суспільного з місця події.

Акцію до Всесвітнього дня боротьби з СНІДом провели неподалік офісу, каже заступник начальника регіонального сервісного центру МВС Петро Лапішко.

"Щоб не відволікати наших працівників від робочих місць, вирішили повести акцію в нас. Також є дуже багато відвідувачів і охочих, які можуть перевіритися на ВІЛ, здати аналіз крові та кров для Збройних сил України", — розповідає Петро Лапішко.

Заступник начальника регіонального сервісного центру МВС Петро Лапішко. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Здала кров для захисників країни й Ірина Татарин. Жінка працює у сервісному центрі. Розповідає, що робить це вчетверте

"Щороку 1 грудня ми здаємо кров. Вважаю це своїм обов'язком — здати кров для наших хлопців, воїнів, які боронять нашу країну. Кожен свідомий громадянин повинен здавати кров. Можливо — це врятує хоч би одне життя", — говорить Ірина Татарин.

Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Здавали кров у мобільному пункті. Одночасно брали її у двох людей. Кров заготовлять та перероблять на компоненти, каже медична директорка обласного центру служби крові Ірина Федик.

"Дякуємо учасникам заходу і вкотре кажемо: ваша кров воює також. Не всі можуть піти на фронт, але ми можемо воювати на нашому донорському фронті", — каже Ірина Федик.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!